Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnék lefoglalni két...

Hogyan tudnék lefoglalni két 10 éves gyereket?

Figyelt kérdés
Ikrek,van egy csomó játékuk mindig unatkoznak ezért általában mivel anyukámék dolgoznak és foglalkozom velük és vigyázok rájuk.Megyünk játszótérre,rajzolunk vagy medencézünk a melegben,de ezek is kezdenek unalmasak lenni számukra.Nem tudják elfoglalni magukat ezért mindig utánam jönnek és általában utánozzák amikor pl rajzolok.ERz nem is gond,mert egy ideig elvannak,de utána megunják és megint unatkoznak.

2012. jún. 27. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

most biztos lepontoztok, de ekkora két gyereket már nem kell felnőttnek szórakoztatni. Egymással kellene játszaniuk vagy más barátokkal.

Sőt vond be őket a vásárlásba, házimunkába, utána tuti örülnek, hogy mehetnek majd játszani :)

Foci, tollaslabda, valami fárasztó tevékenység kellene nekik.

2012. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Foci, tollaslabda, valami fárasztó tevékenység kellene nekik.


Nem pontozlak le,hisz én kérdeztem és ez is válasz!:)Az a baj,hogy nagyon sokat veszekednek egymással és soha nincsenek egy hullámhosszon,csak hogyha szülők ellen sunyiznak valamit!:D

Házimunkához lusta disznók és akkor meg elfoglalják magukat inkább,minthogy segítsenek!:/

Múltkor voltak túrázni az apjukkal,és azt hittük,hogy jaj jól kifáradnak altatni se kell őket este,de apjuk jobban kifáradt a 10 km-es túrában,mint a gyerkőcök.:D Szóval nem jött be.

Köszönöm a válaszod!:)

2012. jún. 27. 11:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez a baj, hogy lusta disznók, ahogy te írtad. Az én 2 és 4 éves gyerekem is képes pár órán keresztül eljátszani magában, mert így neveltem őket. Persze ott vagyok velük, de egyre inkább vonulok ki a szórakoztatásból passzivitásba ahogy nőnek. Engem iskoláskorban már kiküldtek a ház elé játszani a többiekkel.

Valami társasjáték, kártya esetleg? Azt még a szüleimmel is szoktam, meg néha sakkozni.

2012. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz Solo vagy Uno kártyát az jó játék. Amikor keresztgyerekre ill unokatesókra kell vigyáznom /egyszerre/ mindig azzal játszunk. Jó mert nem egy átlag kártya játék mindig fordul a szerencse.

Esetleg ha van a környéketeken állatkert vagy valami kirádnulóhely /vár vagy akármi/ ellehet vinni oda/

2012. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 asddsajkléélkj ***** válasza:
11%
Adj nekik füvet :D
2012. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaik, akiket át lehetne hívni? Amúgy emg film, társas, kártya, a sok pancsolás se rossz, mert legalább fáradnak, de amúgy ennyi idősen illene lekötni magukat már egyedül.
2012. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek a környéken, utcában más gyerekek, akikkel tudnának játszani? Mi annak idején a tesómmal mindig lent voltunk itt a lakótelepi játszótéren, és a környékbeli gyerekekkel voltunk. Persze tudom, akkor még nem volt internet, akkor még divat volt a szabadban játszani másokkal, és akkor még nem aggódtak a szülők, ha a 10 éves gyerek esetleg 200 méterrel odébb elsétált a lakótelepi gyerekekkel... :)
2012. jún. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mivel anyukámék dolgoznak így a nap 90%át én töltöm velük.Társas nem mindig foglalja le őket,mert ha a másik kicsit jobb akkor makacs lesz és elmegy,mert ha nem ő nyer akkor megsértődik..Azt meg nem tudom megoldani,hogy mind a kettő nyerjen.Hát küldeném játszani őket,de akikkel úgy jóban vannak,mivel tehetősebbek,így ők már nyaralnak ugyebár.Uno az egy jó ötlet meg is keresem a kártyámat.:)


Egész nap csak pancsiznának a vízben,mint a vizibékák és soha nem fáradnak el..


Nagyon szépen köszönöm a mindenkinek az ötletét!:)

2012. jún. 28. 13:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a többi játékot megunták, tegyél be nekik DVD-t. Mesét vagy valamit, amit szeretnek.
2012. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vidd őket egy Moziba,vagy színházba,hogy tanuljon belőle valamit:D
2012. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!