Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok, ti mennyi gyereket...

Fiatalok, ti mennyi gyereket terveztek? Fiút vagy lányt? Milyen nevet szeretnétek adni neki (k)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 16:16
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%

kettőt :D

fiút is meg lányt is :')

fiú neveken annyira nem gondolkodtam, de ha lány gyerekem lenne vagy Fruzsina lenne vagy ami még tetszik a Petra, Norina.

14L :)

2012. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

egészséges legyen ez a legfontosabb!!

de,ha mindenképpen választanom kell akkor fiút szeretnék és nagyon tetszik a Botond vagy a Zénó név:)


15/L

2012. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
100%

személy szerint 2 gyereket szeretnék, és ha lehet 2 lányt, és még nem tom milyen nevűt, majd a jövőben kiderül.


23/F

2012. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Én nagy családot szeretnék, legalább 4 gyereket, de ha lehetne, az anyagi helyzetem engedi majd, és a párom is szeretné, akkor több gyereket is szeretnék, 6-7-et. :) A lánynevek közül tetszik a Hanna, Jázmin, a fiúnevek közül az Ádám. Meg még van egy pár, de most nem jut eszembe, majd később leírom. :D Ja, és 16 vagyok, és lány.
2012. máj. 1. 16:42
 5/50 A kérdező kommentje:
Kamilla, Vanda, Balázs, Linda, Norina, Luca, Áron... ezek is tetszenek. Bár tényleg az a lényeg, hogy egészséges legyenek a gyerekek! :)
2012. máj. 1. 16:49
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

:) De aranyos kérdés! :)


Én is 5-öt akartam, így az első terhességem vége felé járva rájöttem, hogy 3 is elég lesz. ;)))

2012. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit a férjemmel majd be tudunk vállalni. Nem vállalnék 3 gyereket, ha nem lesz rá keret.

A neve a vezetéknévtől is függ, a neme meg lényegtelen, egészséges legyen.

17/l

2012. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

hát én csak egy gyereket szerettem volna jódarabig, mert dolgozni is akartam mellette (karriert), de rájöttem, hogy nekem is rossz lenne testvér nélkül. én is mindig sok tesót akartam, úgyhogy, annyit szeretnék, amennyi lehet.

neveken gondolkodtam én is: Ádám, Adrián, Johanna, Júlia, Rózsa, Botond

2012. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretnék annyit keresni egyszer, hogy el tudjunk tartani a férjemmel 3-4 gyereket. Én azt szeretném, ha az első fiú lenne, és utána két lány (aztán talán még egy fiú.) Csomó név tetszik: Ábel, Áron, István, Andor, Míra, Amália, Sára, Boróka, Eliza, Mariann....

17L

2012. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
51%

az a baj,hogy ezeket agyerekekt nem csak megcsinál,megszülni és 18éves korukig felnevelni kell,hanem utána jön még a jussa.

Amikor a gyerek főiskolára megy,házasodik,építkezik,új kocsi és társai,mind-mind pénzügyi támogatást ígényel,akkor is számíthatnak a szüleikre nem csak amikor meglettek csinálva,csúnyán mondva!

2012. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!