Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez milyen már?

Szerintetek ez milyen már?

Figyelt kérdés

nyaralni voltunk, és a strandon volt egy lány aki már fejlődött (nőtt a melle) és félmesztelenül a fürdőbugyijában fürdött, nem volt rajta a fürdő ruha fölseje. de ott volt a cuccai közt de nem is kérte hogy felvehesse.


volt egy másik lány is. ő is fejlődött de ő is egy nadrágban!! fürdött, és nem volt rajta sem fölső, és a fiúkkal volt együtt.



2012. jún. 30. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Normális embernek nem támadnak erotikus gondolatai, ha lát egy félmeztelen lányt. Legalább bugyi volt rajta.
2012. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sókristály ***** válasza:
100%

10-11 éves lányoknak is fejlődhet már a mellük. Viszont még gátlástalanul gyerekek.

Ez inkább a szülőn múlik, én ilyenkor már felvetettem a lányommal a felsőt.

2012. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a mai lányok már 10 évesen menstruálnak, akkor nem két bogyó a mellük valószínű, tehát mindenképp illik és kell a felső már nekik!! Mondjuk régen is úgy 10-11 évesen szemérmesedtünk, én emlékszem h akörül kaptam az első "bikinimet":) /mondjuk mellem még nem volt, de már nem akartam mutogatni magam a fiuknak/
2012. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem amikor 10 éves voltam még nem engedték a szüleim, hogy bikini felsőt vegyek fel. Nagyon ciki volt... Volt egy nálam 1-2 évvel idősebb lány, aki oda is jöt hozzám, hogy miért nincs rajtam felső, nagyon rosszul esett, de anyumék azt mondták, hogy amíg nem fejlődik a mellem, addig minek. De már két kisebb bogyó volt, szóval elkezdett fejlődni. Hihetetlenül utáltam az egészet...
2012. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

És? Ha nincsenek sokan a strandon, akkor szerintem nem para. (Én már láttam olyat is, hogy egy csapat lány volt félmeztelenül a tengerparton... És?)


Szerintem ezen nem kell kiakadni... Ha meg mindenki jól megnézi őket, akkor meg őbajuk...


(Más, hogyha egy családi strandon, ahol sokan vannak stb...)

2012. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

már nem azért,de nekem már 3 éves koromba is volt rendes fürdőruhám,vagy bikinim és akkor még csak mellbimbóm volt..

nem tudom milyenek lehetnek azok a szülők akik hagyják így szaladgálni a gyereküket..

nem kell valami hűű de nagy bikinire gondolni csak valami ilyesmire: [link]

mondjuk nem gyakran járok strandra,de én még ilyet sose láttam

25N

2012. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem normális ha a kislányon nincs felső akár fejlődik akár nem lehet hogy mi vagyunk maradiak de nálunk apámék 5-en anyámék 7-en voltak és az unokatesoim is ugy lettek nevelve hogy a négy évesen is legyen felső ha lány

mégse egy fiú akinek csak nadrág kell

2012. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én iskolás korotól hordtam felsőt- bár akkor még semmi nem volt így ha olyan társasággal voltunk akikkel nem éreztem kinosam agam felső nélkül akkor addig a kormoig velük nyogottam voltam felső nélkül amig elnem kezdett fejlödni a mellem.
2012. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kiskoromban egybe részes fürdőruhám volt és olyan kétrészes mintha egy rövid top(sportmelltartó szerű) felső volt,de volt hogy csak egy fürdőruha alsóban voltam még 9-10 évesen is,akkor én még nem kezdtem el serdülni csak 11-12 évesen

Szerintem az a gáz,ha kislányokra rendes bikinifelsőt raknak és lecsúszik róluk,mert nincs mi tartsa,de az is durva amit írsz,bár ilyet nem láttam még,én nem engedném ha már lenne valamennyi melle a lányomnak,hogy ne vegyen fel felsőt

2012. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amíg teljesen lapos egy lány cicije mint egy fiúé, addig nem kell felső. De ha már elkezd fejlődni, akkor jó lenne, ha venne fel, bár továbbra is az a véleményem, hogy normális embernek nem támadnak erotikus gondolatai, ha egy félmeztelen kislányt lát. Első voltam.
2012. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!