Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
nemrég feltettem egy kérdést( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. és megfogadtam a tanácsokat szóltam a szuleimnek akik elvitték orvishoz,de nem hiszem,hogy segített.megnéztem megint azt a fuzetét amiben írt,és egy ujjab ilyen valamit találtam,de nem tudom szóljak-e a szuleimnek,mert amiota elmondtam nekik a tesom hozzám se szol,és megváltazott,magába fordult teljesen a szuleimmel is alig beszél,nem eszik,és aggodom miatta.félek,ha szolok csak rosszabb lessz.mit tegyek most?

2012. júl. 3. 21:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

Szia!



Vagy az is lehet ,hogy írónak készül, és ilyet ír. Mint egy író. Kitalálja az egészet.

2012. júl. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos,én is egy 19 éves lány vagyok.Van egy közel tizenhét éves öcsém,és egy 14 éves húgom.

Amit én tennék a helyedben:

-először is próbálj vele erős kapcsolatot teremteni.Érezze,hogy támogatod,hogy neked bármit el lehet mondani.Ezt meg tudod oldani szimpla beszélgetésekkel.DE nem úgy,hogy hébe-hóba hozzászólsz.Legyenek ilyen komoly beszélgetések.Esetleg te is beavathatod egy-két személyes dolgodba (lehet kitalált is),hogy tudja neked bármit elmondhat.Esetleg néha hangoztathatsz olyanokat,hogy "milyen jó,hogy egymásnak bármit elmondhatunk" vagy "a család nagyon fontos,és nekik bármit el lehet mondani".Mond el neki azt,hogy minden ember életében vannak mélypontok.Neked is voltak-nem baj,ha nem voltak.-Nehogy azt érezze csak ő ilyen béna,és csak neki vannak.Hogyha sikerült vele,"meghitt" kapcsolatot teremteni,akkor ki kéne húzni belőle mi történik/történt vele.Fontos:ne kérdezz,ügyesen,fondorlatosan próbáld kiszedni belőle.Ha elmondja csak utána tudod kezelni a helyzetet.

Én voltam az,aki olyan sok mindent kérdezett a tesódról:))

2012. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem zaklatták szexuálisan kiskorában? Mert azok a gyerekek rajzolnak ilyet, akiket bántalmaztak (és ágybavizelnek, önmagukat hibáztatják, öngyilkosságot, önbántalmazást kísérelnek meg, vagy nagyon visszahúzódóak vagy hivalkodóak).

Ha ez az eset teljesen kizárható, akkor lehet mostanában történt vele valami (szerelmi bánat, csalódott egy bizalmas barátban, stb.).

2012. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már szegény csajt!

Lehet még egyszer író, vagy énekes lesz belőle, látszik hogy igazi mélyérzésű művészlélek és ehhez bizony kell egy kis depresszió is. Nem kell már ennyire aggódni, sok tizenévesnek vannak hasonló dolgai, én is olvastam már hasonlókat. Írni nem szeretek, valószínűleg ezért nem írtam. Rajzolni viszont rajzoltam: temetést, halottakat, verekedést stb. És? Jobb mintha magába folytaná.

Ne haragudj, nekem nincs nővérem, de ha beárulna anyáméknak, hogy miket írok, ráadásul még turkált is a cuccaim között, én sem állnék vele szóba többet. Elég nehéz lesz kiengesztelni.

Mit gondoltok a nagy írók, akik híres thrillereket, horrorokat, fantasykat, vagy romantikusokat írtak, hogy kezdték? Valószínűleg ennyi idősen ugyanígy. Nagy adag érzéssel, fájdalommal, haraggal és persze tehetséggel.

2012. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

szerintem is csak élénk a fantáziája. lehet h csak írni szeret, lehet, h álmodozik is erről a romantikus horrortörténetről, lehet,h nemrég látta az Operaház fantomját :-) ne aggódj.

sztem azért neheztel rád, mert turkászol a cuccai között. egy 14 évesnek roppant fontos a titkolózás. nem beszél a szüleiddel, mert ebben a korban nem talál megértésre, nem is akarja megosztani velük a titkait.

nem eszik... lehet h fogyózik. v szerelmes, és nincs étvágya.

te lehet, h másmilyen voltál kamaszként, de ő nem olyan, mint te, lehet, h jobban elmélyül az emo-s fílingben.

ha igazi baj lenne, ordítanának a tényleg szokatlan (cseppet sem romantikus) jelek.

2012. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Nekem is van egy 13 éves ismerősöm aki mindenféle hülyeségeket rajzol (nem.mintha a te tesód hülyeségeket írkálna) irkál meg álmodozik rolluk csak ő éppen egy olyan lány aki a sado-mazo-jért van oda, pl pár napja.azt mondta hogy öngyilkos lessz ha nem erőszakolja meg az utcán egy Mercury (valami RAJZ film szereplő olyan japános) filingű ember.

Hát

2012. júl. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!