Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
nemrég feltettem egy kérdést( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz.. és megfogadtam a tanácsokat szóltam a szuleimnek akik elvitték orvishoz,de nem hiszem,hogy segített.megnéztem megint azt a fuzetét amiben írt,és egy ujjab ilyen valamit találtam,de nem tudom szóljak-e a szuleimnek,mert amiota elmondtam nekik a tesom hozzám se szol,és megváltazott,magába fordult teljesen a szuleimmel is alig beszél,nem eszik,és aggodom miatta.félek,ha szolok csak rosszabb lessz.mit tegyek most?

2012. júl. 3. 21:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Kérlek írd meg a TE korod!Utána segítek,vannak ötleteim,csak írd meg hány éves vagy,és azt,hogy fiú vagy lány.
2012. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
19 éves lány
2012. júl. 3. 21:19
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is kiszedte valahonnan.

Pszichológus? Pedagógusok? Tanárok mit mondanak?

2012. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
És a tesód mennyi idős?Milyen vele a kapcsolatod?Sok mindent megbeszéltek?Mennyit veszekedtek?Írnál pár szót a tesódról?Szüleiddel milyen a kapcsolata?Kérlke avass be egy kicsit a részletekbe?Te még tanulsz?Ő milyen tanuló?
2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
a tesóm 14 éves és szoktunk beszélni,de megbeszélni nem igazán.néha veszekszunk is,de nem gyakran és nem is túl hosszu idore.nem igazán tudok mesélni a tesomrol,o olyan átlagosnak tunik,ne csinál rosszat,jol tanul,nincs sok barátja.a másik tesomtól megkérdeztem lehetséges-e,hogy o ír ilyesmit és azt mondta régen amikor még kisseb volt sokat írt meséket,és elég jókat,na meg nekem is aztmondta,hogy ezt o írta,szóval teljesen biztos vagyok benne,hogy ezt o írta.nem tudom fontos-e,de amikor még kicsi volt folyton babákat rajzolt amik véreztek,meg ilyesmi,de akkor teljesen normális gyerek volt,még o sem tudta miért rajzol olyanokat.
2012. júl. 3. 21:34
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már akkor pszichológushoz kellett volna vinni:S

Ez a szüleidnek nem tűnt fel? Ha már régen is csinálta, akkor valószínű, hogy akkor történt vele valami. Nem tudtok semmiről? Bánthatták?

2012. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
A másik tesód hány éves,fiú vagy lány.Milyen a kapcsolat vele?Ő gondolom a legkisebb testvér.Nem szorul háttérbe?Nem közösítitek ki?Nincs hátrányban?Nem érez mellettetek kisebbséget?Ti bármiben számíthattok egymásra?Érzi ő,hogy te mindenben mellete állsz,támogatod?
2012. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7-es vagyok:Úgy értettem gondolom a 14 éves tesód a legkisebb.
2012. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
igen o a legkisebb,és nem szorul háttérbe,nincs kikozosítve meg ilyesmik a másik tesomnak már családja van,nem is laknak velunk.
2012. júl. 3. 21:44
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
Tudja ő,hogy te támogatod?Érzi azt,hogy mindenbe mellete állsz?Azt,hogy veled mindent meg lehet beszélni.Sajnos,szerintem most vissza kell kunyizzad magad,elképzelhető,hogy elvesztette a bizalmát feléd.
2012. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!