Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők segítségét kérném!...

Szülők segítségét kérném! Nyaralni jön az unokahúgom, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
23 éves fiatal nő vagyok, és érdekelne, hogy mi foglal le egy 8-9 éves kislányt?! Mármint nem szeretném, ha úgy érezné, dedós dolgokat tukmálok rá, de nem tudom mit játszhatnánk, miről beszéljünk, vagy hová vihetném (állatkert, vidámpark, extrém park...) ahol jól érzi magát? Csak körülbelüli vélemény érdekelne, nyilván már nem babázik, de a fiúk sem érdeklik még, mi volt ez a köztes állapot? Köszönöm előre is!

2012. júl. 13. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Játszóház, Csodák palotája, társas játékozás, strandolás, játszóterezés, kirándulás, sütés, főzés. Miből gondolod, hogy nem babázik?Egy 8-9 éves kislány még igen is babázik.
2012. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem vidámpark, játszó tér, állatkert ezek biztosan! Aztán otthon társasozhattok, rajzolhattok, festhettek ezek már nem dedós dolgok :) És ebben a korban biztosan le is köti! Fagyizni nagyot sétálni, ő már "élvezi ezeket". Esetleg ha van lehetőség bicó, görkori stb. Hidd el menni fog! De igen dedósnak már ne nézd! Sok sikert, szép nyarat!
2012. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, rosszul írtam, ez nem nyilvánvaló, de ő már kevésbé, kisebb testvérei vannak, kishúgának adja már a babáit, és testvéreit segíti irányítgatni Anyukájának, kicsit komolyabb a korosztályánál véleményem szerint. Köszönöm a választ egyébként!
2012. júl. 13. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

társas játék, kártya játék, esetleg főzzetek,süssetek együtt, az állatkert,vidámpark jó buli, de kimehettek a Margit szigetre is sétálni,piknikezni,bringó-hintózni.

Nem tudom mennyire szeretnéd,vagy tudod "pénzes" programokra vinni, de most jön ki a jégkorszak 4,3D-ben,azt biztos élvezné.De akár otthon is nézhettek valamit.

Fesd ki a körmét,fond be a haját,engedd, hogy a tiedet befonja, próbáljátok fel az ékszereidet(jó buli:))

És beszélgess vele!Ez az a kor mikor már nem kisgyerek, de még nem is ciki neki ezt-azt csinálni,hiszen még nem tini:)

Ha laza vagy, hamar ráérzel a "hullámhosszára" akkor ő mondja majd mihez lenne kedve.

De amúgy egy ekkora gyerek egy jobb játszóteret is élvez még,ahol mondjuk nagyobbaknak való játékok is vannak.

2012. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenki válasza hasznos volt, előrébb jutottam sokkal, a dolgok alakulásába pedig majd megnézem az "időjárás véleményét", biztos ő is közbe szól majd...

Köszönöm még egyszer!

2012. júl. 13. 13:24
 6/7 anonim válasza:
0%
szerezz neki egy palit... de ha a fiúk nem érdeklik akkor egy csajt
2012. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendkívül értelmes ember lehetsz, hasznos tagja társadalmunknak Kedves Utolsó...
2012. júl. 30. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!