Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti, amikor találkozt...

Kamaszok! Ti, amikor találkoztok a barátaitokkal/haverjaitokkal, szoktátok fényképezgetni magatokat?

Figyelt kérdés

Facebookon sok olyan ismerősöm van, akik amikor találkoznak valamelyik barátjukkal, lefényképezik magukat, és felrakják az oldalra. Ez ilyen alapvető lenne? Mármint, én nekem sosem jut eszembe, amikor találkozom a barátnőmmel, hogy "na, akkor most csináljunk magunkról pár képet, aztán rakjuk fel Facebookra". Ezt néha sajnálom is, mert már régóta nem készült rólunk közös kép, (pedig minden héten találkozunk) és majd idősebb korban jó lenne nézegetni a régebbi képeket, de valahogy annyira sok a mondanivalónk, hogy eszembe sem jut, hogy elővegyem a telefonomat és fotózgassuk magunkat. A barátnőm sem ilyen. Miért csinálják sokan ezt? Ti is szoktátok? Mi a jó ebben, hogy minden találkozáskor lefotózzátok magatokat?

16/L


2012. júl. 18. 23:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam bár fiú vagyok ez inkább a lányok mániája :D néha persze csinálók képet de inkább akkor ha valamilyen rendezvényen vagy fesztiválon vagyok csak úgy simán nem igen.
2012. júl. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Nincs az az Isten amiért én köcsög pávás pózban pucsítva, meg mindenféle mostanában divatos, értelmetlen kézjelekkel fotózgassam magam! Se egyedül, se haverokkal, se senkivel. Egyszerűen nem bírom elviselni ezt az agyjátszást! A facebook-ot meg végkép nem!

16/f

2012. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig sose jutott eszembe , hogy ha találkozok valakivel akkor rólam kell kép... Megnéztem miket fotóztam tábor alatt + mozi + biliárd ( az elmúlt egy hónapom) ... Egyszer fotóztam le magamat, mert megkértek rá .
2012. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. Ha mégis erre vetemednénk, akkor tuti, hogy retardáltságok közepette készülne el az a néhány lesifotó, de semmiképp se kerülne facebookra :D 2 barátnőmmel pont ma nézegettük vissza a régi fotóinkat, mondanom sem kell, voltak röhögések :D Mi inkább videó pártiak vagyunk. 1-2 perces bénázások, és le van tudva a dolog. Folytatjuk a hülyülést, mintha mi sem történt volna.
2012. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam. Két barátnőmmel vagyunk ilyenek csak.


Az egyikkel csak olyankor, ha valami 'muszáj megörökíteni' helyzetbe kerülünk :) Néha anélkül is. Olyankor mehetnek a hülyébbnél hülyébb fejek, poénból a kacsaszáj, a páwapóz ki van zárva, még viccből is. Van árnyékos képünk, olyan, amin a forgó tetején állok, néhány videó is... És kizárt, hogy akármelyiket is felrakjam Facebookra. Nem a 400 ismerősömnek csináltam őket, hanem kettőnknek. Átküldöm neki is, felteszem a gépre, és ha olyanunk van, akkor visszanézzük. Pár év múlva jókat fogunk majd röhögni a szégyenletes fejünkön, az tuti. :D


A másikkal viszont azért, mert nagyon messze lakik, évente egyszer kétszer tudjuk megoldani, hogy találkozzunk. Olyankor csinálni kell pár képet emlékbe, még a csipszről is amit vettünk, vagy a kis utcáról, ahol eltévedtünk aznap. :D aztán visszanézzük gépen, és röhögünk a tavalyin, hogy mekkora csírák voltunk :D


Amúgy meg nem ennyire közeli barátaimmal nem szoktunk képeket csinálni, csak ha olyan esemény van. Pl. osztálykirándulás, bál, stb. Azokra ki fog emlékezni 5 év múlva?

15/L

2012. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk képeket csinálni. Ha sétálunk, ha valami olyan helyen járunk, ahol amúgy nem, bulik előtt a kocsmában, stb. Jó dolog visszanézni őket. Emlék. :)
2012. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Néha 1-1 kép, ha mondjuk megyünk valami izgibb helyre, valaki fotózza a többieket, de ezeket nem szoktuk felrakni fb-re (max ha irtó jó és profpixnek vagy borítóképnek berakjuk) inkább visszanézzük, amikor valakihez átmegyünk, hogy igen, ez mennyire jó volt már
2013. jan. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!