Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek a barátomnak a 19....

Mit vegyek a barátomnak a 19. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, a barátomnak szeptemberben lesz a 19. szülinapja. Augusztus végén a Balatonon fogjuk megünnepelni a barátainkkal. De fogalmam sincs mit vegyek neki. 8 hónapja vagyunk együtt, nagyon mély a kapcsolatunk. Szereti az ilyen aranyos szerelmes kis ajándékokat de valami különlegeset szeretnék neki adni. Ajándékot vegyek vagy meglepjem valami sajátos dologgal?
2009. júl. 18. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Elöször is nem a gyerekvàllalàsba kellet volna kiirni a kérdést,hacsakhanem egy kis babàval szeretnéd meglepni.)

Egyébként szerintem vegyél egy ezüst làncot,medàllal,amibe belevan vésve kettötök neve.

Esetleg fizess be egy welness hétvögére kettötöknek,ahol egy szép hétvégét tölthettek el.

2009. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg nem ide kellett volna. :S Na már mindegy. :)


Láncon én is gondolkoztam, még karácsonykor beszélgettünk erről, azt mondta nagyon szívesen hordaná. :) Köszi a segítséget!

2009. júl. 18. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
csináltass neki egy pólót, valami jó felirattal, amit a buli alatt felvehet. mellé ital, és ha kettesben lesztek, akkor a saját személyes ajcsid
2009. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, lázergravíros kulcstartó a ti képetekkel , a Camponában 3000 Ft 2 db, én legutóbb ilyet csináltattam és sztem nagyon tuti.
2009. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Sokat segítettetek! :)
2009. júl. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!