Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok valami jó ötletet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok valami jó ötletet! Mit vegyek a barátomnak a 18. szülinapjára? Fiúk, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én valami nagyon közös dolognak. Csináltass egy pólót, amin a kettőtök képe, vagy neve van. Vagy talán valami ékszer, abba is gravírozva a nevetek.
2011. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mért kérdezed meg hogy minek őrülnénk, ha úgy is tudod -.-"
2011. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát figyelj,nem olyan válaszokat várok,hogy csináljuk valami új helyen..és egyéb ötletes megoldások..köszi. azt lehet bármikor csinálni..nemkell hozzá szülinap,és olyat szeretnék ami megmarad emlékbe:) (köszi az első,az egész jó,ékszerre már énis gondoltam:)
2011. aug. 9. 22:56
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
PÓLÓ?? ÉGSZER??? :D ezen jót nevettem... Hát a 18. azért egy elég rendhagyó dolog, szóval ide nincsenek sablonok, lepd meg valami egyedivel ( de ne pólóval :D ) pl. beújjíthatsz pár szexuális játékszert, belerakhatod egy dobozba és szépen átnyújthatod neki amikor ott vannak a szülei:D Viccet félretéve találj ki valami olyat amire nem számít, de örül neki, a te barátod te ismered.:) De pl. a szülinapján meglepheted azzal is hogy bemész hozzá reggel amikor alszik szépen bebújsz a takaró alá és... :D Én ennek örülnék a legjobban :)
2011. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Rotációs kapa, szerintem bírná =D
2011. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
csillagocska= ÉKSZER bocs a melléütésért
2011. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Guminő, valami drágább Whisky
2011. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bebújok én azon ne múljon ...az természetes:D de valami tárgyi dologra gondoltam...:)
2011. aug. 9. 22:59
 9/14 A kérdező kommentje:
guminő..na ne vicceljél :D a csajától kapjon guminőt?! azér na. :D
2011. aug. 9. 23:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Bebújok én anélkül is = nagyon helyes:D És a drágább fajta whiskey nem egy rossz ötlet. Estleg egy jobb fajta szivart is beújjíthatsz neki, ha értékeli az ilyen dolgokat. De ha van valami hobbija amit szeret csinállni, abban is segíthetsz neki egy kicsit. Hát a guminőő azt nem tőled kell hogy kapja :D
2011. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!