Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Színjátszás gyermekemnek?

Színjátszás gyermekemnek?

Figyelt kérdés
Gyermekem szeretne színész lenni nagyon szeretnénk neki olyan helyet keresni Debrecenen vagy Pécsen ahol gyakorolhatja a színészkedést és esetleg egy idő után már színpadra is léphetne . Még kis korú .

2012. aug. 24. 11:27
 1/8 Szotyika97 válasza:
93%

Javaslom. Ha már most színész szeretne lenni én támogatnám benne. Én is kis korom óta tanulok színészkedni, és minél előbb annál jobb.

Mindenképpen olyan iskolába íratnám be, ahol alapból tanul már színészetet.

2012. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Mindenféleképpen támogasd az álmait,hogy valósággá válhassanak.Ha van hozzá tehetsége,akkor mindenféleképpen irasd be egy ilyen suliba.Ne haragudj,de konkrét iskolákat nem tudok neked mondani,hisz nem azon a környéken élek.Állj mellé amúgy mindenben!
2012. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gyermekem most megy gimnáziumba ,eddig is járt az iskolába színjátszó szakköre de ők csak az iskolában léptek fel. Művészeti iskolába nem akarom iratni mert azt halottam hogy ott nagyon korlátozottak a lehetőségek ,én pedig több lehetőséget akarok nyújtani neki hogy ha netán később meg gondolja magát akkor legyen más választása . Hol találok neki olyan színházat vagy színjátszó kört esetleg casting ,tábor ahonnan akár még reklámokban is szerepelhetne . Hol tudjuk megkeresni a meghallgatások időpontját? kell ehhez egy cég aki menedzseli?
2012. aug. 24. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én is az akartam lenni 10 éves koromtól nem igazán támogattak be jártam színjátszóra különböző musicalekben darabokban játszottam de rám erőszakolták egy másik fősulit,és majd meghalok úgy hiányzik a színjátszás,na de majd ősztől talán újra elkezdhetem, támogasd őt pesten sok jó szini suli van középsuli és egyetem is.
2012. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tüptürüptürüpp ***** válasza:

Szerintem irasd be a helyi színjátszó körbe, azzal is fejlődik. Meg pl. nekünk suliba is van színjátszó kör azt is meglehet tudakolni, hogy esetleg nálatok van-e.

El járhatna kisebb castingokra, tapasztalatnak nem rosszak még az iylen rtl-esek se. Legtöbbször szituációt kell eljátszani, szöveget olvasni, meg villám kérdések vannak.

Gimibe/szakközépbe is célszerű már olyan sulit választani, ahol van +óraszámba ilyen foglalkozás/tanulás. Én csak Pestről tudok, ott van egy nagyon jó gimi.

Ha van pénzetek ajánlom a színitanodát, sok színésznek van, de az mondjuk tényleg nem egy olcsó mulatság, viszont ezek is hasznosak. :)

Nem árt, ha a hangja is jó, elmehetnnétek énektanárhoz, ja és a tánc is fontos. A balettot mindenhol elismerik(ilyen sulikban), de már a néptáncot is.

Fősuliról meg megint csak Pestről tudok, ott olyan a felvételi, hogy énekelni kell/verset mondani, táncolni, ja és nem számít a vitt pont. Tehát lehetne valaki 2-es tanuló, ha tehetsége van hozzá felveszik.

15/L

2012. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezért lepontozni mert leírtam velem mi volt,mennyi idióta van ezen az oldalon
2012. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegezhetlek?

Én is színész szeretnék lenni (mily meglepő).

Csak a gimiben járok színjátszóra mert a szüleim ebbe nagyon nem akarnak belenyugodni! : (

Szoktak hirdetve lenni válogatások, jelentkezzetek!

Valóban nem árt (mint már írták is) ha tud énekelni meg táncolni na meg (ez csak gimis tapasztalat igaziból nem tom) a jó alak is fontos... (Én nem tudok énekelni,táncolni és még kifejezetten vékonynak sem mondanám magam de azért megyeget a dolog :D)

2012. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt az országban mindenki munkás vagy paraszt lesz.

Én paraszt vagyok.

2012. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!