Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mégis mit tennél, ha a lányod...

Mégis mit tennél, ha a lányod efféle képeket tenne közzé magáról közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

15 éves

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. okt. 7. 21:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
Gondolkoznék, hogy hozhatnám helyre amit eddig elb*sztam, és leülnék vele egy jó nagyot beszélgetni.
2012. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
ja és nem reklámoznám még itt is..:D
2012. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
72%
leb*sznék neki egy párat... alapból miért szolizik, miért van befestve a haja és miért sminkel ennyire 15 évesen? az anyja/apja is megérdemelne pár pofont
2012. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Elbeszélgetnék vele,leszedetném a képeket, és gondolkoznék, hogy mit b@sztam el.
2012. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
51%
Pofán basznám!
2012. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
15 éves???? Bocsi, de úgy néz ki, mint egy sokat megélt harmincas. Beszélj vele. Én a helyedben pld. nem venném meg vagy nem adnék pénzt ilyen r.bancos ruhákra. A már meglévőket is elkoboznám, a kitömött melltartókkal együtt. Ugyanez áll a hajfestékre is. Ha most nem vagy szigorúbb, később már tényleg semmit nem tehetsz.
2012. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom eldönteni, hogy ez most panasz,

vagy dicsekvés (burkoltan)....

Valahogy az utóbbinak érzem....


2 lányom van, de ilyen képet nem engednék...

15 évesen...??? sokra viszi....

2012. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%
Nem kéne közzétennie, elég lenne ha így néz ki, félnék tőle.
2012. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
78%
Foglalkozz vele tobbet... Csinaljatok eggyutt vmi programot, amit o nagyon szeret, mondjuk elmenni vasarolgatni stb.. Ha ez se valik be, akkor az agyban van a gond...
2012. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%

az egyessel értek egyet nagyjából

először magamba néznék, hogy én milyen példával jártam elöl, hogy túl szigorú voltam, vagy túl engedékeny, hogy az apjával úgy éltünk-e, ami neki vonzó, követendő, figyeltem-e rá, vagy csak odalöktem a pénzt, ha kellett valamire stb.

azt hiszem a beszélgetésnek már túl sok foganatja nem lenne, maximum imádkoznék, hogy ne valami partyn végezze túllőve, vagy valami gazdag tuskó krvája ne legyen

2012. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!