Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem ciki? Tudnátok segíteni?...

Nem ciki? Tudnátok segíteni? Mindenféle választ várok. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, s bár tudom, hogy még nem kéne fiúznom, de az osztálytársaim, évfolyamtársaim, sőt már a nálam kisebbek (8.-os vagyok)is fiúznak/csajoznak.


Én nem abban az értelemben akarok pasizni, én csak egy társat szeretnék magam mellé, akiben bízhatok, megvéd és szeret.


Nem értem miért alakult bennem ki ez a kényszer, mert nem váltak el a szüleim, és semmi családi tragédia nem történt eddig soha.


A másik meg hogy még sohasem csókolóztam. Szerintetek baj? Szerintem nem, csak az engem körülvevő diákok mindegyike csókolózott már, és zavar, hogy egyfolytában dicsekednek vele. De én nem úgy szeretnék csókolózni, hogy nyaljuk-faljuk egymást, csak szépen, pont hogy összeérjen a szánk.

Ebben-sőt mindenben-más vagyok, mint a többi. Ez vajon rossz?


Most pl. aki tetszik (és úgyérzem szerelmes is vagyok belé) 7. osztályos.


És már az osztály legcsúnyább lányának is volt annyi pasija, hogy azt a két kezén nem tudná megszámolni. Jó, mondjuk én se vagyok valami szép (főleg, hogy szemüveges vagyok), de ezért mégis...


Szerintetek mi van velem?


2012. okt. 19. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"már az osztály legcsúnyább lányának is volt annyi pasija, hogy azt a két kezén nem tudná megszámolni"


Ezt honnan lehet tudni?

Mert ha csak mondja, akkor nem igaz, hogy volt.

Ha valakinek "pasija van2, akkor arról tudni, huzamosabb ideig együtt látod őket, kézen fogva, társaságban, stb.

Ha iylenből nem tudtál 11-et megszámolni, akkor nem volt neki.

2012. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát csak sokat beszélgetünk és egyfolytában arról csacsog, hogy neki milyen kedves a pasija. Mindig látom, hogy a kezére fel van írva egy fiúnév. Meg a facebookon is kapcsolatban állnak, és többi lánnyal ezeket beszélik szünetben, míg én inkább átnézem a tanulni valót.
2012. okt. 19. 23:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor tényleg van neki (EGY:)).
2012. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De akkor is!! Mindenki fiúzik, és csak arról dumál, hogy milyen kedves a fiúja, meg milyen jót smároltak. Ez engem zavar! Én meg mint egy szerencsétlen: még soha, semmi dolgom nem volt fiúval. El sem tudom képzelni, milyen lehet.
2012. okt. 19. 23:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát Te mondod, hogy inkább átnézed a leckét. Az van Veled, hogy a korodnak megfelelő az érdeklődési köröd. Az övék meg nem, hanem provokálták a szexualitásukat, és ők megfelelési vágyból már szexualizálódnak, tehát avval foglalkoznak, amivel csak későbbi életkorban van itt az ideje.
2012. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. okt. 19. 23:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Szivesen.:)
2012. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én 15 éves lány vagyok sosem volt fium,sosem csókolóztam mégsem zavar.nekem még nem kell pasi,nem is ismerek olyat akivel eltudom magam képzelni,persze tetszik egy srác,de nem járnék vele.ez a szerelem dolog kulonosebben nem izgat,nme tarto cikinek magam emiatt,attól,hogy mások pasiznak nem fogok miattuk én is.én szánalmasnak tartom azokat akik mások miatt kezdenek el pasizni.
2012. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy társra és szeretetre vágysz (nem arra, amit a szüleidtől megkapsz, hanem arra, amit egy fiútól). Ez eddig rendben is van, de szerintem még várnod kéne két évet, hogy legyen egy olyan barátod, akit szeretsz. Lehet, hogy azt érzed nemsokára, hogy eljött az igazi, de ilyen fiatalon még nem érdemes kapcsolatokba bonyolódni. Az pedig, hogy mások mit csinálnak, az az ő erkölcs(telenség)ükön múlik, te ne légy iyen.


Én is 16 évesen ismertem meg a barátom, az iskola egyik legmenőbb fiúját, aki minden lányt megkaphatott volna. Igaz, hogy két évig csak barátok voltunk, de azt mondta nekem, mielőtt összejöttünk, hogy soha nem tudna egy olyan lányba szerelmes lenni, akinek már millió-egy barátja volt és 14 évesen mindenkivel csókolózott/szexelt.


Tehát az erkölcs nagy úr :)


Az, hogy testileg is vágysz a másikra, egyáltalán nem rossz. Leginkább ez különbözteti meg az őszinte barátságot a szerelemtől.

2012. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg fiú létemre vagyok ilyen. Mindenki csajozik én meg semmi kényszert nem érzek rá jó nekem úgy ahogy van "lelki társ"-nak ott a barátom. (tehát mint haver)
2012. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!