Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az gáz ha egy 16...

Szerintetek az gáz ha egy 16 éves lány ott akar aludni a barátnőjénél és az anyukája azt mondja hogy csak akkor mehet el ha látja a barátnőjét? Szerintem ez elég ciki 16 évesen.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

ez az alap. ha nem ismerném a lányt nem engedném el a lányomat. Sőt nem ártana a szülőket is ismerni.

mit képzelnek a mai 16 évesek?!

2012. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
szerintem nem. főleg ha a lány már csapta be az anyját
2012. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 vagyok. A szüleim az összes barátnőmet ismerik. Viszont a legtöbb barátnőm szüleit nem. Anyuék bíznak bennem, nem zavarja őket.

Szerintem az, hogy a barátnődet szeretnék látni, nem gáz.

2012. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönööm :) csak tudjátok a mai világban már "ciki" a barátnőnek
2012. júl. 6. 23:30
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem gáz. Teljesen normális.
2012. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nálunk más volt a helyzet, ismerték a barátnőmet, de előfordult olyan, hogy nálunk készültünk a buliba, a szüleim úgy tudták, hogy a buli után barátnőmnél alszok, de én a barátomnál aludtam. Attól, hogy látják a barátnőt, még nem biztos, hogy történik változás. Cikinek ne érezd semmiképp, csak szülői féltés, majd "kinövik".
2012. júl. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőim szüleit akarják látni. Az gázabb. :s
2012. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki,hanem ez a normális,még jó,hogy legalább a barátnőt ismerjék,sőt az a jobb ha a szülőket is,16 éves még közel sincs a felnőtthöz,szóval nem kell fenn hordani az orrot,teljesen igaza van a szülőknek.
2012. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnő igazi barát, akkor nem cikizi a barátnőjét. Ha meg nem ért meg ennyit, akkor az hol barátság? Amúgy idegenekhez nem engedném el a lányom 16 évesen sem. Lehet a 16-os számtól ájuldozni, de azért még mindig csak egy tinédzserről beszélünk, nem egy felnőtt, független emberről!
2012. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ez nem ciki. én a gyerek szabadsága és önállósága mellett vagyok, de a barátot/nőt azért én is látni szeretném. nem azért, mert azt hiszem, kamuzik a gyerek. hanem mert fogalmad sincs, hogy el tud vinni BÁRKIT egy irányba egy nem neki való ("rossz") barát. inkább elengedem a lányomat hajnalig bulizni egy normális barátnővel, mint délutáni kerti partira a "rossz" baráttal. és egy idősebb, külső szem észreveszi, ha nem megbízható az illető barát.
2012. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!