Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit engednétek meg öltözködésb...

Mit engednétek meg öltözködésben a 16 éves lányotoknak? ( szűk nadrág, miniszoknya, magassarkú, rövid/kivágott felső, smink? ) mi számít közönségesnek ilyen korban? Iskolába mit engednétek? ( kicsit konzervatív vagyok, ezért kérnék tanácsokat)

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 16:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Nekem ez így van megengedve:

Szűk nadrág: persze

Miniszoknya: attól függ. Ha csak egy "vastag öv" akkor nem, de mondjuk 20 centivel a térdem fölé oké.

Magassarkú: Ünnepélyekre, de mivel nem is tudok nagyon magasban járni és kényelmetlen is, körülbelül 2-szer volt rajtam.

Rövid felső: nyáron igen.

Kivágott: csak ízlésesen, tehát amiből nem látszik ki a melltartó csipkéje

smink: szemhéjtus, szempillaspirál

Közönségesnek meg minden olyasmi számít, ami k.rvás. Ezt szerintem meg lehet ítélni.

15L

2012. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát nekem ez így konkrétan nincs megszabva.:DDD Sosem beszéltünk még ilyenről.

Szűk nadrágot hordok. Szoknyát/ruhát azt ritkán, és igen általában rövidet, de nem látszik ki alóla a fenekem. Rövid felsőt is szoktam. Kivágottat azt nem, mert nincs mit kitennem :DDD:S Sminkelni szoktam, buliba jobban, suliba csak alapozó/púder/korrektor ( / - és/vagy), + szempillaspirál + ajakbalzsam. :)


15,5/L (nemsokára 16 :)

2012. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ebbe valahogy sosem kellett beleszólni mert tudom hol a határ.

A szűknaci az természetes, a mini szoknyát nem szeretem nagyon de megengednék. Amúgy imádok divatolni rengeteg fajta ruhám van imádom az öveket, virágos kiegészítőket, van pár kivágottabb pólóm de épp hogy...magassarkú; hát én az egybetalpúakat szeretem olyan latin amerikai színésznős szerűek a gyengéim [link]

A smink: a hajamat festhetem, (nem lilára vagy kékre) :D

Szemhéjtus nem áll jól valahogy nekem, szemhéjpúder ami a ruhámhoz megy meg a karkötőmhöz + spirál, szájfény. Kb ennyi.

2012. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Jah és 16l
2012. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

16,5 éves lány vagyok.

Szűk nadrágot hordok

Miniszoknyát is,de azért nem annyira minit,hogy ki legyen belőle mindenem

Magassarkút nem hordok,de 2-3 cm-t megengednének a szüleim

Kivágott felsőt sem hordok,esetleg ízlésesen kivágottat,azt is nagyon ritkán,és nem annyira mély dekoltázs,hogy a köldökömig belátnának

Nem sminkelem magam,ritkán szempillaspirál és szinezett ajakápoló

2012. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Szűk nadrág rendben van. Szoknya-alapból se olyat hordok, amiből kint lenne a seg.em, de anya néha megjegyzést tesz, ha szerinte túl rövid. Magassarkúból ünnepeken hordok tűsarkút, amúgy inkább az egybetalpúakat szeretem, a 6-7 centi még bőven kényelmes, ami ennél magasabb, azt nem nézik jó szemmel. Rövid felsőket én nem szeretem, kivágottat se nagyon, mert nincs mit mutogassak. Smink: alapozó, spirál az mindennapos, néha szemceruza/tus. Hagyják, bár anya sokszor megszólja, nem szereti ha hangsúlyos a szemem, pedig igazán nem pandasminket használok.

15L

2012. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem igazán hordok szűk nadrágot, de nem azért mert nem lehet hanem mert télen is jobban szeretek egy vastag harisnyához rövidnadrágot vagy szoknyát venni. Csak magassarkúm van vagy emelttalpúm, mert utálom a tornacipőket, amik mostanában divatosak. Régebben festettem a hajam, de sminkelhetek is. Kivágott felsőim is vannak.

Szerintem az számít közönségesnek, amikor a segged kilóg a szoknyából, vagy a melltartód a felsőből. De a mostani ruhák többsége elég ronda amúgy is. Főleg ha kövér lányok veszik magukra a szűk rucikat. Azért tudni kell mit lehet és mit nem lehet felvenni az alakodhoz!


16/L

2012. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nincs megszabva, tudom magamtól a mértéket.

Tizennégy éves vagyok.

2012. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Szűk nadrág: cicanadrágra vagy csőnadrágra gondolsz? Nekem mindkettőt megengedik, csak annyi, hogy cicanacit feneket takaró felsővel veszek fel, vagy télen, ha szoknyát húzok, a harisnyára ráhúzok egyet, mert sokkal melegebb.

Miniszoknya: engedik, persze tudom, hogy milyen hosszút illik felvenni.

Rövid felső: nem hordok, nem szeretem.

Kivágott felső: engedik, persze sosincs kint a fél mellem.

Smink: ebbe se szólnak bele, de amúgy is csak korrektor, tus, spirál szinten sminkelek (ha megvan, akkor alapozó).

Közönséges: ha valaki nem tudja, mit hol kell viselni (pl. party-smink esküvőre), illetve, ha valaki túl sok "húst" mutat. Szerintem az is közönségesnek számít, ha valaki egynél több állatmintás cuccot vesz fel (én szeretem, de nagy felületen szerintem rettentő közönséges).

16/L

2012. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Szűk nadrág:simán

miniszoknya: mennyire mini? amúgy meg.

magassarkú: én csak ünnepélyeken vagy bálon hordok ( és mielőtt le ugatnátok az "Ezek a mai fiatalok" dumával.. muszáj (szinte) bálba járnom a (nép) tánc miatt.. )

Rövid/ kivágott felső: az ízlésesség határáig..

smink: szempillaspirál, alapozó meg rúzs/ szájfény-t nekem simán engednek..

14/l

2012. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!