Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél, ha a 13 éves...

Mit tennél, ha a 13 éves lányod szobájában eldugva egy (még) nem használt terhességi tesztet találnál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz mit tenni, várd meg, még használja, és ha terhes, úgy is szólnia kell.

egy ilyen korú lány nem szereti, ha a dolgai között turkál a szülő, ezért ne verd ki a patáliát, lehet 1 barátnőjéé, csak az nem merte hazavinni. Mindenképp várj, ameddig szól, ha terhes, úgy sem tehet mást.

De ha jó a viszonyotok, akkor finoman kérdezz rá, és mondd neki, hogy ha úgy érzi, baj van, akkor csinálja meg most.

Hiába veszekszel vele, csak rontasz a kettőtök viszonyán, és ha ne adj Isten műtétre kell mennie, legalább érzi, hogy mellette állsz.

Sok mindent nem tudsz tenni, íratni kell neki gyógyszert.


Fő, hogy higgadt maradj,tudom nagyon nehéz, de a veszekedés nem old meg semmit.

2009. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem, itt mindenki kutat a családtagjai dolgai között? Ezt nagyon szemét dolognak tartom.
2009. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem finoman kérdezz rá...én így biztos elmondanám az igazat anyumnak..

és egyszer úgy buktam le hogy sokat költöttem hogy anyu kivasalta a ruháimat és mikor a szekrényembe tette volna be megtalálta a számlát.szóval tulsokat nem kellett kutatnia..énmeg hogy lehetek ekkora hülye hogy odateszem-.-" :D

egyébként megszabad kérdeznem hogy hol találtad?..ágymögött vagy szekrény mögött vagy stb?

2009. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, hogy használni akarja-e a közeli jövőben, vagy csak biztonsági tartaléknak vette? És érdeklődnék, hogy használ-e óvszert; ha nem, mi a baja vele, nem bízik az óvszerben? Esetleg megkérdezném azt is, hogy mikor mutatja be a pasit, aki miatt a tesztet vette? (Ez opcionális, mert az is lehet, hogy nincs is pasi, csak... Szóval ezt nem erőltetném.)


Sok függ attól, hogy milyen a viszonyod vele. Én abból indultam ki a válasznál, hogy fel van világosítva, tudja, miért és hogyan kell védekezni, és általában is megvannak az ismeretei a szexről. Valamint azt is feltételeztem, hogy szoktunk egymással ilyesmiről beszélgetni.

2009. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megijednék az tuti, de nem gondolnék mindjárt a legrosszabbra. 12-13 évesen mi is vettünk terhestesztet és rápisiltünk, de csak látni akartuk, hogyan működik :) Lehet, hogy ő is csak erre gondolt, és azért dugta el, hogy nehogy rosszra gondolj.

Viszont szerintem én is megkérdezném, de nem letámadva.

2009. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nemértem,hogy a kérdező nemírta,hogy ez a dolog vele történt meg...

Csak valószínű :)

2009. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszatenném, hagynám. Ha terhes csak szól. A szemetesbe bele NÉZNÉK, hogy kidobta-e, ha igen megnézném. Bár lehet hogy tényleg barátnőé...
2009. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
előttem levő válaszolónak.. a tesztek 1 idő után terhességet jeleznek. Szóval ne nézzen így utána :D Max hogy volt-e használva.
2009. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Örülnék, hogy a gyerekemnek van annyi felelősség érzete, hogy ha baj van, akkor minél elöbb kiderítse orvoshoz kell-e fordulni. Én biztos megbeszélném vele, mindenképp nyugodtan, és szerető szülöként, hogy mi történt. A csapból is az folyik, hogy védekezzenek, szóval nem hinném, hogy ezzel nincs tisztában, de inkább csak akkor létesítsen nemi életet, ha tényleg komoly a kapcsolat..
2009. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
kiderítetted már az okát?
2009. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!