Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van pár lány az osztályban,...

Van pár lány az osztályban, akik piszkálnak. Mit csináljak? :[

Figyelt kérdés

Most lettem elsős gimibe, eddig jó volt minden. De van pár olyan lány akik megbuktak, és nem hagynak békén. Beszólogatnak, de nem csak nekem hanem rajtam kívül még egy másik lánynak is. Pedig én nem is szólok hozzájuk...de olyanokat beszélnek hogy ...inkább ide nem írom le, maradjunk annyiba trágár, csúnya szavak. Fenyegetni is szoktak, hogy egyszer húzzam csak ki náluk a gyufát... mikozben ezt sem értem,ugyanis ha be szólnak is nem szólok vissza, mert nem érdekelnek. De ez már sok. Ma is dumáltak. A másik lányt sem hagyják békén. DE TÉLLEG NEM SZÓLUNK SOSE HOZZÁJUK. Eddig úgy gondolom, hogy majd ha nem szólok vissza nekik, akkor megunják. De nem nagyon akarják. Ez megy év elejétől. Beszéltem a másik lánnyal, hogy szóljunk-e osztályfőnoknek, ne abba maradtunk,hogy inkább nem...mert mi lesz akkor ha a buszmegben meg akarnak majd venni? Kifejtem...cigányok..vagyis az egyik tuti az, másikban nem vagyok biztos.Nem is olyan iskolába járok, ami ilyen lenne, mert nagyon szigorú suli, és ilyenek nem szoktak lenni. Azon is gondolkoztam, hogy szólok apának, de mit érne? ->Kitaposom a beleteket....stb lenne belőle..ugyanis gondolom tudjátok milyen egy mérges lányos apa :]

Mit tegyek, hagyjamrájuk? Ti voltatok már ilyen helyzetben?



2012. nov. 13. 19:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Az nem megoldás ha nem szólsz semmit és csak nyelsz,lelkileg sokat lehet ettől szenvedni.A lelki bántás rosszabb mint testi erőszak legalább is nálam.A szüleidnek el kéne beszélgetni az osztályfőnökkel,igazgatóval ,hogy valamit tenni kell békés módon.Ha még is rosszabb lenne és már ott járnak ,hogy fizikailag bánthatnak, akkor apukád lépjen fel határozottabban vagy a rendőrséggel is meg lehet őket fenyegetni.Én se vagyok az a fajta aki visszaszól, de ha muszáj meg kell védeni magunkat.
2012. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még várok egy hónapot. Aztán megyek az igazgatóhoz...de azután tuti gáz sprével fogok járkálni.... nem tudjátok ti milyen mocskos szemetek ezek.
2012. nov. 13. 19:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt sajnos 9.ben. 3-4fős lánycsapat piszkált. De ők nem cigányok, hanem azok a tipikus gazdag elkényeztetett diszkósribancok voltak. Én is csak tűrtem. Nekem marha nagy szerencsém volt, mert a "főribi" megbukott évvégén és a többiek meg már nem piszkáltak.


Sajnos ötletet nem tudok adni, csak a tapasztalatot írtam le.

Sok ilyen van szerintem...

2012. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket le kell alázni. Sajnos nem lehet velük beszélni. Nem lesz az igazgató se megoldás, csak olaj a tűzre.
2012. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Első körben a szüleidnek szólj.Apukád csak nyugodtan intézkedjen,az ilyen beilleszkedni vágyó,kedves,értelmes lények csak abból értenek.

Biztosan van olyan telefonotok,amivel hangfelvételt,vagy videót készíthetnétek az esetről,azzal már lehet az igazgatóhoz menni,mert úgyis tagadni fognak.

Összefogás,kitartás!

2012. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Hát nemtudom mi lenne a helyes,de én is így volt szeptemberbe..új suli,új osztálytársak.Nekem is szólogatott az egyik csaj,először nem szóltam vissza,utána egyre bátrabban mondta,csúnyábbakat,fenyegetett.Mondtam neki hogy oké,megértettem.Kimentünk suliból,megkaptam a kabátját és mondtam h álljon le rólam,mert kapni fog,nem félek tőle.Azóta barátnők lettünk :D :D
2012. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezek jó otletek,majd telóval felveszem,ha megint ilyen lesz. Ma nem szóltak be de legkozelebb megtépem, mert elegem van. Nem fognak rám szállni....
2012. nov. 14. 20:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel az acélbetétes bakancsot amikor van rá lehetöséged taposd meg a cigó fejét párszor!
2012. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne legyél buta. Ha ilyen helyzetbe kerülsz, nem fenyegetni kell az illetőt(mert csak kiröhög), sem az igazgatónak szólni (hidd el, csak olaj a tűzre), hanem hideg gúnnyal és megvetéssel kezelni.


Ha beszól neked, csak vess rá egy lenéző pillantást és teljesen nyugodtan kérdezz vissza: "esetleg valami értelmeset is fogsz mondani, vagy mindennap ugyanazt a hülyeséget?".

Ha megalázva érzik magukat, főleg mások előtt, nem fogják folytatni.

2012. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

azért nem hagyják abba, mert nem szólsz vissza.... ergo félsz tőlük. és ők ezt élvezik...

a megoldás: én a helyedben nem szólnék a szüleimnek se, az igazgatónak pláne. ha beugat vmi riherongy, nézz rá, és mondj vmi ilyesmit: menj ezzel olyanhoz, akit érdekel is. / nem érdekel a pofád nem tűnik fel? / stb.

nem ajánlom, hogy megtépd... tudod milyenek a cigányok. ahol van 2-3 ott van 20-30 is.

egyszerűen próbáld meg lealázni pár szóval. ennyi a trükk. sok sikert, majd írd ám meg mi volt!

L20

2012. nov. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!