Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy 10 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Ismerős házaspár 10 éves lányát szeretném meglepni valamivel, max. 5000.-Ft értékben. Mit vehetnék neki? Meglepetésnek szánom, ezért nem akarom megkérdezni a szülőket.
2008. máj. 25. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Egy szep kis nyari ruhacska?
2008. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
87%
Plüssállatok, ha olyan a lányka, akkor nem akadály, a lányok minden korban szeretik. Esetleg egy nagyobb pandamaci, a nagyobb plüssök sokáig bírják, és tartós emlékek. A családbunkba is került pár plüss, van ami már 6-7 éves, egyáltalán nem dohos és jó állapotban van. Aranyos is. :) Amit nem ajánlok azok a barbik és különféle bábúk, hamar megunják már ilyen korban. Egyébként is drágák és bóvlik, hamar szétesnek.
2008. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én csak játszótéren látom, miket szeretnek a 8-11 éves lányok mostanság, és azok pl a Hello Kitty-s cuccok. Van belőle mindenféle: pénztárca, póló, baseball sapka, matricák, meg mindenféle kiegészítők. Ha olyan lányos lányka, akkor biztos szereti Ő is. Egyébként felnőtt nők is hordanak Hello Kitty-s holmikat. Van mobiltelefon-tartó, -dísz meg mindenféle.
2008. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
87%
Szerintem vagy egy kis ruhát, vagy plüssállatot, esetleg Barbiebabát vagy egyéb játékot, szerintem valami hasznosat, esetleg valami emléktárgyat
2008. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire ismered a kislányt, de ilyen korban biztosan van valami "mániája". Úgy értem, kedvenc rajzfilm, zene, állat, szín, vagy bármi, amit nagyon szeret. Ha mondjuk van kedvenc állata, vedd meg neki plüssben. Ha van kedvenc helye (állatkert, ilyesmik), vidd el oda.
2008. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok.És 10 évesen nagyon örültem a csecsebecséknek...karkötő,nyaklánc stb.Egy aranyos,mintás kis dobozban amit kitehet a polcára vagy tarthatja benne az ékszereit szerintem kitünő ajándék.
2008. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Jacqueline Wilson bármelyik könyve nagyon tetszene neki:)
2008. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Barbibabát, társasjátékot...
2008. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Wilson könyveire szavazok én is! Vagy az ékszertartó dobozkára. De akkor legyen nagyobb-fajta, hagy férjen csak bele. Egy ötösből bőven kijön.


Zaphira

2008. júl. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
34%
Hamar érik a világ....vibrátort!XD
2008. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!