Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti mennyi idő után...

Kamaszok! Ti mennyi idő után mutattátok be a barátotok, barátnőtök a szüleiteknek, illetve hívtátok át magatokhoz?

Figyelt kérdés
3hete van barátom, elég komoly már most a kapcsolatunk. Vagyis elég sokat kellett értem küzdeni h megkapjon:D nagyon jó a kapcsolatunk, viszont ők gazdagok nagyon szép a házuk stb. nekünk meg kevésbé, ezért félek áthívni.. szerintetek?
2012. nov. 25. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Hát.. elmondom az én torténetem.

Én tizennégy éves vagyok jelenleg,lány.

Nekem nem engedik meg, hogy fiú lejojjon.

Még csak hetedikes voltam, első szerelem, fél évig jártunk hát,gondoltam elég érett vagyok én, lehozom. Senki nemvolt itthon, nem is tudják a szüleim hogy lent volt. Anyám szét is csapna, apám tudja de nem velünk lakik,mert elváltak és ő nem ellenezte. Szóval kétszer a fiú lent volt, meg háromszor én náluk. Engem bemutatott a szüleinek. Szerintem anyára kellet volna hallgatni, mert hát.. a fiú levette a felsőm, melltartóm is, és amikor ruha volt rajtam [szoknyásra gondolok] felhúzta...szóval majdnem megtortént a dolog. Visszagondolva el tudnám magam ásni. Ez nagyon gáz :S

Most legutóbb nagyon szerelmes voltam megint, legjobb fiúhaverommal jottem ossze, és hát leakartam hívni..mert kívántam...szóval két hónap után szakított.

Na itt jott el nálam az a pont, hogy nem fogok lehozni fiút amég fél éve nem járunk, és még ráérek egy-két év múlva. Szóval, szerintem te se vidd le... mert ha bepróbálkozik és akarod őt, nem fogsz tesem tudni leáálni és meg fogod bánni borzalmasan. Három hete az még nem komoly kapcsolat. Ha szeretitek egymást rá ér hogy levidd, mert van időtok. Az meg, hogy a házatok hogy néz ki nem számít. Nem amiatt szeret téged, amilyen a házatok. Ha tiszta és nem redva tanya akkor semmi gond.

2012. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
3 hét alatt nincs komoly kapcsolat, ha kellett érted küzdenie, ha nem.
2012. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Soha nem mutattam be senkit, és nem is fogok.

16/f

2012. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátomat mutattam be eddig, 1 hét után. Én is szégyelltem kicsit, hogy nekik szebb házuk van, de ő nem csinált belőle problémát. :)
2012. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
3 hét az nem komoly kapcsolat és szerintem tinikapcsolatnál fél év előtt nem kéne elvinni a szülőkhöz,csak tudjanak róla hogy van,egymáshoz járkálás 14-15 éves korban nem hinném hogy szükséges az együtt alvás 17 alatt meg abszolút nem kéne,én csak a 19 éves koromban az első igazán komoly kapcsolatomkor vittem el fiút fél év után haza,ma már a vőlegényem a többi fellángolásom tárgyát nem mutattam be
2012. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
3 hét küzdelem? Nem sok, hidd el. Én várnék még ezzel a nagy bemutatással. Majd 3 hónap után esetleg...
2012. nov. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem 3 hétig küzdött értem, 3 hete együtt vagyunk:)

köszönöm annak aki a kérdésre válaszolt:D igazából nem hívnám át, de hideg van meg tél.. nem fogunk a mínuszokba kinn járkálni:) az nem ide tartozik hogy esetleg lesznek dolgok, mert az bárhol megtörténhet ma már.. és jól ismer tudja h nem mennék bele :D

2012. nov. 26. 14:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem nagyon kellett bemutatnom mert ismerték őt. :) Még a szüleivel is jóban vannak. :) Már 5 hónapja vagyunk együtt még én sem ovltam nála ő sem volt nálam de ha átjönne sem lenne semmi máshogy mint az utcán. És amiatt meg ne félj téged szeret és nem a pénzedet vagy a házatokat. :)
2012. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne járhatnának fel egymáshoz? Attól még nem biztos, hogy szex lesz a dologból, és azért ne várjuk el senkitől, hogy a mínuszokban mászkáljanak (mert gondolom pénzük sncs mindig, hogy beüljenek valahova).
2012. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár már nem vagyok kamasz, de így utóbb bánom, hogy több fiúmat bemutattam otthon.

Előszőr 16,5 voltam, 5 hónapig tartott

Utána 18 csak 3 hónapig (de nekem komoly volt, ezzel a fiúval vesztettem el a szüzességem)

19 évesen 1,5 éves kapcsolat volt


Mindegyik esetben én is találkoztam a barátom szüleivel.

Ekkor megfogadtam, hogy a leendő férjemet mutatom csak be

:)

A jelenlegi kapcsolatom 21,5 éves korom óta tart, 4 hónapja voltunk együtt, amikor bemutattam, ráadásul nem én kezdeményeztem, hanem a párom érezte úgy.

Abban az évben még úgy döntöttünk összeköltözünk, azóta is együtt élünk, úgyhogy úgy néz ki a fogadalmamat is betartom:)



Utóbb nem mindig jó érzés, ha az ember minden barátját bemutatja otthon, mégha komolynak is tűnik, amikor vége van és másik fiú kerül haza, akkor nagyon fura érzés tud lenni...el sem tudom képzelni a szüleimnek milyen lehetett.

Itt még ugye csak a hazavitelre, bemutatásra gondolok, nem is az olyan együttlétekre....

igaza van az egyik 14 éves válaszadónak, hogy nehéz ellenállni, főleg amikor az embernek heves érzései vannak, pedig a szexszel igazán ráér az ember...Bár ezt kamaszon nehezen hiszi el az ember, én nem bántam meg, hogy vártam 18 éves koromig, pedig nem is a megfelelő emberrel történt (persze ezt is már felnőtt fejjel tudom), akkor szerelmes voltam, és vak.


25/N

2013. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!