Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 16 és...

Szülők! Elengednétek a 16 és fél éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány, és csak azért kérdezem, hogy felhozzam-e anyumnak vagy ne is. Megismerkedtem valakivel, akivel szeretnék találkozni is, de sajnos 300kmre lakik tőlem. Mit gondoltok?
2012. nov. 26. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem engednélek el.Ha annyira fontos ez a találkozás,akkor jöjjön a másik fél.

Bár azt nem írtad,hogy miféle ismerős (fiú,lány)milyen kapcsolatban vagytok,stb.Ez is számít azért.

2012. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
érdekes lenne, ha fiúért (ha erről van szó) Te utaznál ennyit. Ezt felejtsd is el, ha tiltja anyukád, ha nem... legyen benned tartás, ha látni akar, jöjjön ő...!!!
2012. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
fiú, és úgy akarnánk, hogy egy nagyobb városban találkoznák... hogy ő se utazzon annyit és én se...
2012. nov. 26. 16:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám ennyi idősen Pestre is csak úgy engedett fel keresztanyuhoz, hogy feltettek a vonatra, aztán meg Pesten "levettek".
2012. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem engednélek el, 300 km nagy út egy kislánynak még, főleg egyedül, ha 30 km-ről lenne szó akkor meggondolnám, de az adott helyzetben nem engednélek el ilyen messzire.

Ha tényleg ismerkedni akartok, akkor a fiú menjen hozzád, ne te menj hozzá.

Ha vártok még egy fél évet vagy egy évet, és addig ismerkedtek, akkor még az is megeshet hogy a szüleid megengedik hogy egy hétvégére kiruccanjon hozzátok.

Türelem, még ismerd meg jobban, mielőtt arra vetemednél hogy elmenj ilyen messzire hozzá akármennyi idős is vagy, hiszen még egy 30 éves sem megy el ismeretlenbe egy pasiért szerintem.

2012. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem engednélek el,pláne ha neten ismerkedtetek meg, a fiú jöjjön el hozzád max,de szerintem nem megbízhatóak az ilyen dolgok,hogy neten való ismerkedés
2012. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok, és a nyáron csak úgy engedtek el 200km-re innen, a nagymamámhoz, hogy feltettek a vonatra, ott "levettek". Mondjuk ott megismertem egy fiút...de sajnos nem tudunk túl sűrűn találkozni :(

Sok sikert, remélem összejön neked! :)

2012. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudod kivel találkozol, ne haragudj de menjen ő ne te, Azt ha az egész kamu ? Jajj anyám.. énis 16 éves vagyok de még a szomszédba se szaladnék ojan után akit nem ismerek. melesleg ha megeröszakol vagy valami gondoljkodj már kicsit felnöttként.
2012. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
persze, hogy minden átfutott a fejemen, hogy fake vagy bármi más... de nem hiszem... már 4 hónapja mindennap beszélgetünk...
2012. nov. 26. 21:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Ő a fiú.. ő menjen hozzád.. ne te hozzá.. ja és 14l.. (szóval nem egy begyöpösödött "öreg") :D
2012. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!