Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a lányotokat...

Elengednétek a lányotokat hétvégén?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és barátnőmnél lesz egy kis összejövetel ami az lenne hogy dvd-nénk meg zenét hallgatnánk tökre ellenénk srácok nem lennének. csak 4-en lányok. jól tanulok. de apum nem akar elengedni mert múlt héten is kinn voltam 11-ig és ebből ne csináljunk rendszert de én annyira szeretnék menni. valami ötlet hogy tudnám rávenni? segítsetek
2012. okt. 9. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg apukádnak,hogy vigyen el ő a barátnődhöz,így megismerheti őt vagy a szüleit és hátha megynyukszik. és gondolom van mobilod,mondd neki hogy ha kell rá is csörögsz,hogy tudja minden oké..!

ennyi idősen már elengednélek.

2012. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szegénykém :(( Én tényleg nagyon sajnállak, hogy még ennyit sem engednek meg neked. A barátnődhöz mész, még csak nem is diszkóba... 13 éves koromba elmentem a haverjaimmal inni, akkor először. Sőőt, még cigit is szívtam, egyáltalán nem szoktam rá. :OO Azóta ezt havi 3x megismételjük. Mégis normális ember lett belőlem, a szüleim nem korlátoztak semmi ilyesmiben, mert tudták, hogy nem lesz semmi, megbízhatnak bennem/bennünk. Talán le kellene ülnötök ezt megbeszélni szépen nyugodtan, majd ha ez nem használ, bejelenteni, hogy márpedig te akkor is elmész a barátnődhöz. De te ismered igazán apukádat, neked kell tudni.
2012. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Az első válaszolóval egyetértek,így igazán elengedhetne,vagy menjenek hozzád a csajok.
2012. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én 14 évesen éjfélig lehetek "kint". De nem bárhol csak pl barátnál stb.
2012. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én akkor is elengednélek ha srácok is lennének, 17 évesen szerintem ez már nem akkora nagy gond. Feltételezem van magadhoz való eszed és tudsz vigyázni magadra, akkor meg miért ne?
2012. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Igaz én csak 14 vagyok de meg kockáztatok egy választ egy csomó oltást és lepontosást.. :D

Amúgy szerintem apudnak megmutathatod a válaszom is..


szeptember 22. : fellépés + bál (hajnal2ig)

október 6: fellépés + bál rokonoknál aludtam másnap dél körül értem haza

és most hétvégén szintén fellépés utána meg bál.. mivel csőszlány vagyok végig maradnom kell.. 5körül jövök haza. :D

2012. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
végül elengedtek :) nem rég értem haza egyességet kötöttünk meg kellett csörgetnem mikor barátnőmhöz értem meg mikor ő hívott egyszer akkor kellett fel vennem h minden okés :)
2012. okt. 13. 09:21
 8/8 anonim válasza:
Akkor oké,a lényeg hogy megbízzanak benned.
2012. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!