Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy az ismerősöm...

Normális, hogy az ismerősöm ekkora óriás?

Figyelt kérdés
10 éves, 44-es láb, 150 centi felett van. A barátnőm rokona asszem. Ez nem normális szerintem...10 mérettel nagyobb lába van mint az osztálytársainak. Valami nincs rendbe vele, ha ekkorára nőtt. Sorakozunk a suliba, és egy fejjel kitűnik a többiek közül, az egész alsó tagozat kisebb nála.xD Van nektek is óriás ismerősötök?
2012. nov. 27. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen van. 7 éves lány 140cm
2012. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez alapján tényleg még sokat fog szerintem nőni, bár a magassága még nem furcsa.
2012. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
150 centi fölött már óriási egy 10 éves? Ennyi idősen majdnem 160 centi voltam, így is csak az 5. a tornasorban. :D A 44-es láb biztos? Mert az óriási, hacsak nem kínai méretezés alapján.
2012. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 B25 ***** válasza:
100%

Neked nem mindegy. Most már őt is ki lehet tagadni?

Gondolom neki is meg van a baja ezzel nem hiányzik h még mások is erről csacsogjanak.Foglalkozz magaddal.

2012. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy az anyja, úgyhogy semmi közöd hozzá. Ha nincs hipofízis túlműködése, akkor majd ő is megáll a növésben, és totál átlagos magasságú ember lesz belőle.


Sajnálom, engem bánt, ha valakire, aki kicsit magasabb, mint a többiek, ujjal mutogatnak, mert én is voltam ilyen helyzetben. Egy éves koromban az orvos háromnak nézett, hat évesen már 145cm voltam. Az összes gyerek félt tőlem, nem akartak velem játszani sem, emiatt aztán nagyon magamba fordultam. Csúfoltak, mert "nagy" voltam, később meg is híztam, végül evészavaros lettem. (Most 173cm vagyok.)


És mindezt pár olyan jelentéktelen ember miatt, mint amilyen te is vagy...

2012. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A magas gyereket csúfolják? Ilyet se hallottam... Nálnuk eddig 6-14 éves koromig mindig dicsőség volt nagynak lenni, ha pl én vagyok 174ventivel második, és 175-el az első a haverom magasságba, egész addig hallgathattam, hogy pici vagyok, amíg túl nem nőttem. Sose hallottam, hogy valakit zavart, hogy magas...


Egyébként van: 16 éves, 213 centi. Úszik rendszeresen, úgyhogy elég izmos is, elég nagy ember. (48-as a lába, nem kap cipőt...) De az anyja, és apja is 2 méter magas. Szép szál gyerek lett, egyik legjobb haverom:)

2012. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem csúfolják, dehogy.:DD Sok haverja van. Szerintem kínais cipőket hord... nálunk nincs minőségi cipőbolt, ezért kínai cipőt vesznek.
2012. nov. 27. 20:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, 16 éves, 200-210 centi körül lehet. Nem nagy darab, mondhatni kifejezetten vékony. Annyira jó érzés nekem mellette állni viszonylag magas lányként:))
2012. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ne nézzetek csúfolódó embernek, nem szoktam csúfolni senkit, csak nagyon megdöbbentem hogy ekkora gyerek.
2012. nov. 27. 20:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Az 150 az teljesen normalis, sot talan az atlagnal 1 picit alacsonyabb is. Sok magas ismerosom van, mivel roplabdazok, szoval kapasbol fel tudnak sorolni legalabb 5 ismerost aki meghaladja a 2m-t. Koromhoz kepest eleg magas vagyok 178cm es a labam is eleg nagy, 44-es (rendes, markas cipokbe nem kinaiakba. Nekem ami furcsa, az, h az altalanos iskolaba en vagyok a legmagasabb az egesz sulibol, az edzesen meg a korom miatt is, de en vagyok az egyik legalacsonyabb, eleinte furcsa volt, de mostmar megszoktam.
2012. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!