Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jön újabban egy csomó...

Miért jön újabban egy csomó ismerősöm, haverom, barátom azzal, hogy kicsit zizi vagyok?

Figyelt kérdés

Nem változtam meg egyáltalán az elmúlt időben, mindig is művészkedtem.

Tegnap hívtak bulizni, mindig velük tartok, de most inkább rajzolgattam, gitározgattam egy kicsit, egyedül.

Ma már ment körbe a pletyi, hogy eddig elviseltek, de most már tök fura vagyok, kíváncsiak, mikor vágom fel az ereimet, stb...Ezzel most mit kezdjek? Holnap megyek suliba, én leszek a földönkívüli, volt már rá példa.

Mit kezdjek velük? Más barátaim nincsenek:(

14L


2012. jan. 8. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
En ennyi idosen marslako voltam mindenfele... Aztan meg a foiskolan, egyetemen tok nepszeru. Az atlagemberek nem ertik meg a kulonlegesebb embereket. Marpedig az atlag ugye atlagember... Ugyanakkor valamiben mindenki kulonleges. Szoval "emelkedj felul" a barataid ertetlenkedesen. Add meg nekik, amit varnak, beszelgetest, egy kis mosolygast, egy kis szocializalodast. Aztan meg az egesz vilag hagyni fogja, hogy olyan legyel, amilyen. Sot. Csak meg kell tanulnod elfogadtatni magad annak aki vagy. Es persze ez azzal kezdodik, hogy TE fogadod el magadat. Van akinek ez belekerul egy eletbe is :)...
2012. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki szürke, beszűkült meg átlagos, nem igaz?Igazán sajnálom, hogy így viselkednek a "barátaid", de te sokkal értékesebbnek tűnsz annál, hogy ilyen emberek miatt megérje aggódnod. Nem tudsz valami helyet, ahol olyanokkal ismerkedhetnél, akikkel jól érzed magad?
2012. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elvileg rajzszakkör lenne az a hely, ahol magamfajtákkal ismerkedhetnék, de csak idősebbek (19-60 közöttiek) meg fiatalabbak (8-11) vannak.

Még általánosba járok, jövőre megyek művészeti suliba, ott biztos lesz több barátom:)


Amúgy elég sokat járok el, velük is, csak egyszerűen nincs mindig kedvem a meki-mozi-idiótaröhögés rutint végigcsinálni.

2012. jan. 8. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért másoknak akarsz megfelelni? Mit számít az, hogy a bulizós-szintű egyedek mit gondolnak rólad? Ne érdekeljen, ne süllyedj az ő szintjükre.

Talán nem is baj, ha a baráti köröd nem közülük kerül ki.

Az általánosban nekem sem voltak barátaim - ők buliztak minden hétvégén, ittak 14 évesen, én néptáncra jártam, és festeni tanultam. Rossz volt akkoriban, hogy nem voltak barátaim, de most tudom, hogy miért.

Téged se érdekeljenek az ilyenek, te fölöttük állsz. Keress valami jó elfoglaltságot, képzőművészeti szakkört szombatonként, és mondd meg a többieknek, ha kérdik, hogy te nem érsz rá bulizni.

És ne aggódj, a középiskolában lesznek jobb barátaid.

2012. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!