Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Veletek volt már hasonló?...

Veletek volt már hasonló? Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Szóval én nagyon nem szeretem magam nagyon rondának tartom magam és úgy érzem ezért nem szeretnek ,de nekem páran mondják hogy a külsőmmel semmi baj. Szóval igaz az hogy ha nem szereted magad mások se fognak? Nagyon nem vagyok megbékélve magammal és azt szeretném hogy szeressenek az osztálytársaim de ehelyett csak kussban vagyok vagy halkan mondok vmi hülyeséget mert félek :SSS


15/L


2012. nov. 28. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félned, nekem is voltak önbizalomproblémáim. Próbáld meg reálisabban látni a személyiséged, biztos van benned egy csomó jó dolog is! És hidd el másoknak, hogy szép vagy! Igaz, hogy a lelkiálapot, magabiztosság meglátszik a külsőn is. Nyugodtan mondd az osztályban, amit mondani szeretnél, ha attól félsz, hogy nem találsz barátokat, akkor legyen benned az a gondolat, hogy aki vihető, az úgyis elmegy, aki ténylegesen szeret, az melletted marad tűzön-vízen át! :)
2012. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont azt mondják, hogy hülyén nézek ki. Lehet van benne haveri szivatás is, de biztos van ennek alapja. Szóval fel a fejjel. Kinek akarsz tetszeni: magadnak vagy másoknak? Szerintem elôször magadat szeresd meg. Elcsépelt blabla, de rájössz hogy igaz. Szóval csak pozitívan! :)


17F

2012. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm , elsősorban egy fiúnak akarnék tetszeni,de neki egy ilyen lány sose tetszene.
2012. nov. 29. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor nem is fog. Mit félsz az emebrektől? Nem bunkságból mondom, de senkit nem érdekelsz úgymond, csak az unatkozó, élettelen szerencsétleneket, akiknek ninjcs jobb dolga, mint másokat abajgatni. Velük meg nem kell törődni. Ha csúnya bőröd, emnj kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz, ha kövérnek érzed magad, tornázz és étkezz egészségesen (NE FOGYÓZZ), jön a karácsony, kérj pár új csinos ruhadarabot, esetleg halvány smink, pl. szemceruza, vágass új frizut, sportolj valamit. Ezer és egy dologgal lehet javítani az önbizalmadon ha akarnád...
2012. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ezek már mind megvoltak

fogyzónom nem kell ,a bőröm nem vészes ,járok kozmetikushoz és a hajamat sokan dícsérik.. a ruháimmal sincs baj szerintem. sminkelek is, ezeke ellenére mégis rondának érzem magam mert észre se vesznek szinte

2012. dec. 1. 16:04
 6/7 anonim válasza:

Szerintem nem is biztos, hogy észre KELL, hogy vegyenek. Én se voltam/vagyok egy nagymenő ember, általában ez úgy történik, hogy valahogy elkezd beszélgetni az ember valamiről, vagy belefolyik valami beszélgetésbe. Én először sokszor csak hallgattam, hagytam, hogy először megszokják a jelenlétemet (régen 7 évesen egy 5000 fős kisvárosból költöztünk fel a kétmilliós Budapestre... gondolhatod, hogy mennyire éreztem otthon magamat eleinte), aztán néha közbekotyogtam, aztán lassanként beindult a beszélgetés. Nyilván ehhez nem árt a hasonló érdeklődési kör. És legutolsó sorban még az sincs kizárva, hogy az osztálytársaid a dinkák... nem mindig azzal van a "baj", aki egyedül van (bár a többség azt szokta hinni, hogy igen).

Ajánlom szeretettel a "Suki-tte Ii Na Yo" c. rajzfilmsorozatot. Persze ez nem megoldás, de jól eshet.

2012. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DöGanyé válasza:

Á, ez a "Ahogy látod magad, úgy látnak mások is" szöveg egy nagy hülyeség! De, ki mint él, úgy ítél. Van egy másik is, ami így hangzik "A külső megfog, a belső megtart" Na, ezzel sem vagyok megbarátkozva. Ne higgy az ilyenekben, Légy Erős, és Soha, Soha, Soha, Soha, Soha, Soha .... Soha, Soha, Soha nem add fel!

Félelem nélkül nincs bátorság. Még nagyon fiatal vagy, és, ha nem tévedek, az első éved a Középiskolában, ami igencsak megterhelő. Ez így közbe szólhat a magabiztosságodba. Ha van valaki, akit szeretsz, már Imádod, akkor gondolj rá, hogy Érte teszed mindezt. beválik.

2012. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!