Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőtársak! Hogyan beszéljem...

Szülőtársak! Hogyan beszéljem le a 17 éves lányomat az alkalmankénti (remélem ritka) vizipipázásról baráti társaságban?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy jó illata van és hangulatos.
2009. aug. 18. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ritkán csinálja nem nagy probléma. Sorolj fel neki érveket, beszéljétek meg. Tiltással nem mész semmire. Az csak "bátorítaná". Mindennek a kulcsa a beszélgetés!
2009. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Szerintem sehogy, próbáld ki inkább. Az én szüleim is kipróbálták. És tényleg, egy társaságban egy pipázásnál, nem túl sokszor kerül egy emberhez a cső, inkább a hangulat számít, mint az, hogy szívja az ember :) 20 L
2009. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, és csak most figyelem, hogy szülőtársak. Na már mindegy, ha így belekontárkodtam :D
2009. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én ismerem a lányomnak a haverjait nagyon rendesek és nem tudom azt elképzelni,hogy például pár gramm füvet beletesznek a dohányba,úgyhogy engedem neki mert állítólag nem káros,amúgy egyszer próbáltam és sokkal jobb mint a cigaretta,a cigi büdös és rossz íze van a vizipipa dohány pedig általában gyümölcs aroma és illatos.

Szerintem ne aggódj,csak akkor ha tudod hogy a barátai olyanok hogy például tesznek a dohányhoz füvet,akkor tiltsad el!!

2009. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem narkóznak. Köszönöm a tanácsokat. Én magam biztos nem fogom kipróbálni, mert nagyon távol áll tőlem, még a cigarettát se próbáltam ki soha életemben. Hogy mennyire ártalmas, arról ahány hely, annyiféle vélemény.
2009. aug. 18. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
A vizipipa ártalmatlan, nikotintartalma elhanyagolható, az aromák ize finom, ne aggódj :) És hangulatos, jól lehet közben beszélgetni, amúgy tényleg próbáld ki majd egyszer szerintem :) (30 múltam, csak infónak).
2009. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

17 éves, ezért lebeszélni biztos nem fogod tudni. Neki ez most jólesik, biztos nem akar kilógni a sorból sem a barátai előtt. Inkább mondd el neki, hogy ugyan nem örülsz, hogy csinálja, de ha ritkán, akkor ezt még elfogadod. Inkább meséljen el mindent neked, tudj róla hogy mit csinál, és jobb lesz így a viszonyotok. Ezt meg úgyis el fogja hagyni ha idősebb lesz. Saját tapasztalat.

Egy 30 éves anyuka.

2009. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobban jár a lányok a vp-val, mint a cigivel (tudom, mindkettőt csináltam). Nem lehet rászokni, finom az illata és jóízű, egy nyári este vmi jó kis zene mellett vizipipázni meg dumálni egy jót a barátokkal;)

Tudom, hogy a szülőtársaid véleményét kérdet, remélem nem baj, hogy elmondtam az enyémet is.

Amikor anya megtudta, hogy vp-zek, nem volt elragadtatva, de elmondtam neki, hogy szeretem, nem olyan káros, mint a cigi, szóval a fentebb leírt gondolataimat. Belenyugodott, nem zavarja, szerintem örül is, hogy vanília vagy gyümölcsszagúan megyek haza, nem pedig cigiszagúan;)

17L

2009. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Sehogyan...nem tudom, hogy a szülők miért akarják mindenről lebeszélni a gyereküket. Örülj, hogy nem dohányzik, hanem csak pipázik...szánalmas.
2009. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2009. dec. 23. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!