Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gólyaavatáson milyen szívatáso...

Gólyaavatáson milyen szívatások szoktak lenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Középiskolásban?
2009. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen:D
2009. aug. 19. 13:00
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Első vok.

Szívatások inkább gólyatáborban szoktak lenni. De ez a sulitól függ. Nálunk például gólyatáborban terepgyarkorlatok meg játékos feladatok voltak, gólyabálálomón elő kelett adnunk meg min.20perces színdarabot amit 3 hónapig próbáltunk és utána elmondtuk az esküt... Szóval nekünk a színdarab volt a gólyaavatás de mondom ez sulifüggő...van ahol nagyon szívatnak van ahol nem. Egyébként milyen suliba mész?

2009. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!A Károly Róbert Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakközépiskola és Szakiskolába megyek(Heves m)
2009. aug. 19. 17:49
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

a mi sulinkban (Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szki.) 2 napos gólyanap szokott lenni, ahol sokféle feladatot kell megcsinálni pontokért, az az oszály nyer amelyik a legtöbb pontot gyűjtötte

a feladatok ezek voltak tavaly:

bilin éneklés az utcán

koldulás idegenektől az utcán

borsos joghurt evés

cukros paprikás kenyér evés

lufiborotválás

babapelenkázás

létrán éneklés a suli előtt

és még amit el tudsz képzelni :D


a cucc meg UV mellény, otthonka, mackó nadrág, gumicsizma volt

ja és a tankönyveket felmosóvödörben kellett vinni :D


nem tudom másik sulikban szokott-e ilyen "durva" lenni, de mi élveztük és 1 hatalmas buli az egész gólyanap

2009. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ide jössz a keribe?(Gyöngyös)

Bátyám odajárt most unokahugom. Annyi, hogy sorversenyek semmi extra szivatós.Tanárok jelelétében megy le a játék szóval végig röhögöd majd az egészet.:)

2009. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
az jó,szeretem a vidám embereket és szeretek nevetni:D igen,oda megyek a keribe gyöngyösön:D
2009. aug. 21. 19:20
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Énekelni kell , feladatok vannak stb.

Semmi extra én még nem voltam csak hallottam meg képeket láttam pedig már kijártam a középiskolát de se a sajátomra nem mentem el, se arra amit az évfolyamtársak szerveztek.

2009. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tavaly volt nem kell parázni nagyon pojén.Nállunk olyan volt hoyg a veréb avató előtt "Game Overeket" adtak ami azt jelentette hogy minél több van annál durvább feladatok lesznek elősször én is parásztam mert olyat is hallotam hogy a mi sulinkba a két évvel előttünk lévő gólyaavatón a diákoknak valamit meg kellet inniuk és kórházba vitték őket.de ilyenek nem fordulhatnak elő mert minden suliban a gólyaavató terve tanári ellenőrzés al is kerül.Nállünk olyan volt hogy egész nap egy csipasz felirató rongydarabot kellet a homlokodra kötni "Rambó"stílusban máshogy nem XD még a boltba is úgy mentünk,meg citromevés,lisztból kellet kiszedni a fogaddak a cukrokat így tiszta lisztes volt a fejed XD meg éneklés tojásfehérjét kellet felverni és a fejedfölé kellet emelni és ha rosszul verted fel akk megszívtad mert rádesett XD aztán volt egy verébeskü:egyes oszlopba áltunk egy 3.-os ált a pódiumon és ismételni kellet úgy higy magad élé emelted a ball lábad a társad az megfogta de csak megfogta nem tartotta és neked meg megkellet fogni az előttedlévő fülét a ball kezeddel és mondani kellet amit nekünk montak pl:ha látjuk hogy szegény nagyobb iskolatársunk nem bírja a táskáját mi késégesen elválajjuk hogy felcipelküka lépcsőn a 3.-ig,ha rágyujtunk és ott egy felsőbbéves szívesen megkínáljuk az utolsó szálunkal is XD ha valami nagyon gázt kellet ismételnünk és nagyon halkra sikeredett akk még 5x elmondatták velünkXD nagyon nagy buli
2009. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

most értem haza a megbeszélésről.Tuti jó lesz a miénk is:D

lesz disco meg minden jó feladat:D nagyon várom;)

köszi mindenkinek a választ!

2009. aug. 25. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!