Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátnőmék cigiznek. Hogy...

A barátnőmék cigiznek. Hogy mondjam nekik h én is szeretném kipróbálni?

Figyelt kérdés
NEM kérek kioktatást hogy ne próbáljam ki,mert rá fogok szokni,NEM szeretnék rászokni,csak kipróbálni. Délutánonként amikor velük vagyok akkor mindig cigiznek. Mit mondjak nekik? Eddig mindig azt mondtam h én nem akarok cigini.. Vagy lehet h mégse lenne jó ötlet?
2012. dec. 15. 11:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%

Hány éves vagy? Azzal nem lenne gond, hogy egyszer kipróbálod, csak sajnos senki nem úgy próbálta ki először, hogy rá akar szokni. Mondjuk ha tényleg csak egyszer szeretnéd, az nem nagy gond, először általában úgy sem tetszik senkinek:D

Egyébként meg a barátnőid, simán megkéred az egyiküket, hogy had szívj egyet (mármint nem egy szálat:D).

2012. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Mégsem lenne jó ötlet. Az a baj ezzel, hogy nem "nem szeretnék rászokni" kérdése, mert akkor is rászokhatsz, ha nem szeretnél. Egyszer megkínálnak, aztán hogy ne maradj le, máskor is elfogadod és már rá is szoktál. Elég hülye ötlet, én nem gondolom, hogy jó döntés lenne kipróbálni. 24 év alatt még egyszer sem szívtam bele egy cigibe sem és nem maradtam le semmi jóról.
2012. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem lenne jó ötlet!

Ha csak ki szeretnéd próbálni ráérsz később is, mintsem kitudja hány évesen [egyébként elárulnád a korodat??] rágyújtani..

Ha az ember cigizik, rendben van- bár egészségtelen dolog-, de az ő dolga, nekem személy szerint nincs ezzel problémám.. attól az még jó becsületes,dolgos ember.. Nem egy ilyet ismerek, nem konkrétan a cigizés ellen van a felháborodás, hanem az ellen hogy fiatalon rágyújtanak legtöbbször csak divatból és utána szívjak mint az állat.. Ha kiakarod próbálni ráérsz még azzal.

Sőt gondolj arra: Én nem próbálom ki, mert nem szeretnék az egészségemnek ártani, különb szeretnék lenni mint a többi fiatal.

2012. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Javaslom a: "Annyira hülye vagyok, hogy megyek utánatok, mint a birka, és szarok rá, hogy szétbagózom a testem fiatalon, és idősen meg majd azon siránkozhatok, hogy élhettem volna tovább, de nem volt hozzá elég eszem... na adjatok egy slukkot."


Az emberi hülyeség határtalan. TE vagy rá az élő példa!


N28 (aki leszokott, ezért első kézből tudja, mekkora hülye vagy, amiért elkezded!)

2012. dec. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Sztem felesleges rá szoknod mivel úgy is rá fogsz attól nem leszel nagy tudod mennyi ruhát tudsz abból veni napi 600 Ft-ból ?! Én mindig erre gondoltam. Próbáltam is ez első amúgy se lesz jó. Ahogy már írták, nem lehet róla le szokni csak küzdéssel. Megéri ? Sztem nem. De ha nagyon akarod akkor kérd hogy adjannak egy slukot. am hány éves vagy ?


16/L

2012. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
"adsz belőle egy slukkot? mégis ki akarom próbálni"
2012. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Előtte szögezd le, hogy csak 1-2 alkalommal akarod kipróbálni, soha többet.

Így elkerülheted, hogy kínálgassanak vele. Ha mégis rád "tukmálják" akkor mondjad, hogy tudod, hogy drága, nem akarod előlük "elszedni".

2012. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azzal nincs semmi baj ha valaki kipróbálja! Annak aki még sose próbálta ki szerintem mindig ott motoszkál a fejében, hogy milyen is a cigi, hogy ennyi ember szívja. Döntsd el, hogy ki szeretnéd-e próbálni vagy sem, ha igen, akkor amikor ott cigiznek előtted, megkérdezed simán, hogy adnának-e egy slukkot, vagy egy egész cigit, mert még is kipróbálnád. Ennyi. Én is kipróbáltam mikor még olyan 14 éves voltam, anyum is elmondta nekem, hogy kipróbálta fiatalként, mert kíváncsi volt, egyikünk se cigizik/cigizett.
2012. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Úgyis ki fogod próbálni, amivel nincs semmi baj. Ha olyan a társaság, szinte mindenki kipróbálja. A gyengébbek rászoknak, akiknek pedig erős az akaratuk soha többet nem veszik a szájukba azt a szart :)
2012. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
A csajszi NEM kért kioktatást, Ti azonban mégis megtettétek ezt..:) Ki merem jelenteni, hogy 1-4 száltól még nem szokik rá az ember! Én 13 évesen próbáltam ki először. Utána 4 hónapig cigiztem elég rendesen. Azért cigiztem mert jól esett, de nem szoktam rá bármikor abba tudtam volna hagyni, és késztetést sem éreztem rá. (Egyébként ez nyáron történt, megvoltam hülyülve.) Most 14 éves vagyok, és már nem cigizek mert rájöttem, hogy nincs rá szükségem, drága és hülyeség. Próbáld ki, ha kíváncsi vagy!:)
2012. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!