Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit szólto hozzá?

Kamaszok! Mit szólto hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnék dolgozni egy árvaházban önkéntesként,persze iskola után bármit csinálnék csak gyerekek közelében lehessek,mert nagyon szeretem őket! Nemsoká vinni fogok nekik ruhát meg játékokat! :) Szerintetek dolgozhatok valamit náluk?? :D 13/L

2012. dec. 23. 09:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mit szóltok*
2012. dec. 23. 09:18
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem vagyok kamasz!(Bár néha annak érzem magam),de szerintem 13 évesen nem dolgozhatsz még.De ez nagyon szép dolog tőled és sok fiatal példát vehetne rólad!

Talán ha lenne valami ismerősöd akivel betudnál menni mint az Ő kísérője. Talán úgy!

Boldog karácsonyt kívánok neked! :)

A.

2012. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

gyermek otthonban nem.


De nagyon sok beteg gyerekekkel foglalkozó szervezet csinál olyat hogy egészséges gyerekekkel való találkozás.

Pl down-s gyerekeknek rengetegeszer szerveznek ilyet,söt táborokat is ahol beteg és egészséges gyerekek együtt játszanak, táboroznak, ünnepelnek.

Keress rá a neten mert biztos vagyok benne hogy fogyatékos gyerekeknek is van ilyen, ahol egészségesekkel találkoznak, csinálnak programokat. ez óriási segítség, és ha aszüleid is nyiltak erre akkor ez a beteg gyerekeknek nagyon szuper.

2012. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Boldog Karácsonyt:D
2012. dec. 23. 10:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves vagyok, nyáron szeretnék dolgozni. Már 13 évesen is szerettem volna, de akkor nem engedték meg anyáék,szóval majd most fogok.

Én is nagyon szeretem a gyerekeket és felnőttként is velük szeretnék majd foglalkozni, most pedagógiát tanulok és óvónő szeretnék majd lenni.

Dicséretes amúgy , végre nem olyan kérdést látni a 13-15 korosztályban, ami tisztára szégyenletes..

Boldog karácsonyt! :)

15\l

2012. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszod:) Ha az én szüleim megengednék akkor dolgozhatnék? vagy alapból azért nem engedték,mert tudták,hogy ennyi idősen úgysem dolgozhatsz?? amúgy te is ilyen helyen akartál dolgozni?? :) Boldog Karácsonyt:D
2012. dec. 23. 10:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, 14 éves kor felett lehet munkát vállalni, szigorúan szülői engedéllyel, persze ellenőrzötten.

Egyébként a jelenlegi törvény szerint 50 órát kell eltölteni az érettségihez közösségi munkával (szervezett keretek között, a mi évfolyamunk (9.) már pont beleesik, sok előadást tartottak róla, sokan már meg is csináltunk 1-2 órát). Itt felajánlanak sokféle lehetőséget, amit az iskola előre egyeztet, hogy hova kellenek emberek, milyen szerepkörre, szólnak nektek, feliratkozhattok. Itt te döntöd el, hova szeretnél elmenni, és kiválasztod a felsoroltak közül, hogy mikor érsz rá. Nekünk amit mondtak eddig: kórházban, idősek otthonában, óvodában és fogyatékkal élőkkel foglalkozó napköziotthonban volt lehetőség, de pl. így karácsony előtt ehhez kapcsolódó programra is hívtak embereket, soknak annyi feladata volt, hogy játsszon gyerekekkel.:D Esetleg ha rendszeresen szeretnél, beszélj majd ott az egyik szervezővel, biztosan szívesen látnak.

2012. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Még 13 évesen nem dolgozhatsz, én 14 vagyok de még én sem tudok máshol, nem hogy árvaházba. Ahhoz külön képesítés kell,nem olyan egyszerű az mint gondolod, vagy a filmekbe. Nekem van olyan barátnőm aki árvaházba nőtt fel és olyanok voltak hogy tetvesek, megerőszakolták egymást, vagdosták magukat és hasonlók. Erre bárki mondhatja, hogy nem igaz, de szerintem egy olyan jobban tudja aki éveket töltött ott. Ez mind szép és jó, hogy ott akarsz majd dolgozni, de maximum suli után tudsz. Gondolom most fogsz továbbtanulni valamikor, érdemes lenne pedagógia szakra menned, nem tudom a közelbe neked van-e de Miskolcon van.
2012. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos vagy Kedves Kérdező, hogy így gondolkozol! :) Rengetegen vehetnének Rólad példát! :) Minden tiszteletem és megbecsülésem a Tiéd!!! :) Azt nem tudom, hogy 13 évesen dolgozhatsz-e önkéntestként. Nagyon boldog karácsonyt kívánok Neked!!! :)
2012. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm:D És Neked is Boldog Karácsonyt^^
2012. dec. 24. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!