Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok éreztétek már így...

Kamaszok éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Éreztétek már úgy, hogy valamiért teljes erőbedobással dolgoztok, minden mást hanyagoltok és mégsem jön össze? Valamit nagyon el akartok érni és a kemény munka ellenére sem sikerült megvalósítani?

Ha igen, mi volt az amit szerettetek volna?

Kérlek írjátok le!

Velem most történt ilyen és egyszerűen nem bírom felfogni...


2012. dec. 21. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így vagyok minden latindogával. Egyetlen tárgy, amiből tanulok, ráadásul egy héttel előtte elkezdem a tanulást. Épp, hogy hármasra állok belőle. Egyébként utálom a világot miatta, zúzós zene, tavasszal motorozás, ami helyretesz.


Egyébként mi az, amit nem sikerül összehozni? Írj privit, ha gondolod.:)


14/F

2012. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 slora ***** válasza:
100%
Igen,én a kémiával vagyok így.Megtanulom,de félek,hogy elfelejtem,ezért puskát is szoktam írni néha.Mert az elméleti részt megtanulom (azt értem),csak az egyenletekkel van gond,meg az ionokkal.Külön kémiatanárom is van,ha vele csinálom,akkor könnyű,de dolgozatnál teljesen leblokkolok.Van olyan,hogy korán reggel is képes vagyok felkelni,csakhogy még jobban tudjam.Ez volt egyszer egy matek dogánál,amire nagyon készültem.Újra megoldottam az órán vetteket, átismételtem,mégis hármast kaptam...Ez sokszor az izgalom miatt van.Neked kérdező mi ilyen élményed van? 13/L
2012. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most nem szeretnék beszélni róla, sajnálom :(

2012. dec. 22. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:

I tried so hard

And got so far

But in the end it doesn't even matter...

I had to fall

To lose it all

But in the end it doesn't even matter...

(Linkin Park - In The End)


Bukásra állok matekból, minden dolgozatom egyes lett, még az is amit újraírhattam. Hiába értem meg, ha átnézem a füzetem, a dolgozat mindig sokkal nehezebb, mint amit órán vettünk, és egyszerűen akármennyit írok a dolgozatba, úgyis egyes lesz. :( Nekem most "csak" ennyi a problémám.

2012. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!