Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Pénzkeresési lehetőségek 14...

Pénzkeresési lehetőségek 14 évesen?

Figyelt kérdés

Nyáron szórólapozok.. de nekem kb. májusra kéne kb. 80E-t összeszednem..Ha ennek csak a töredékét is sikerülne amit írtok már rég jó.. lehurrogó válaszokat nem kérek, köszönöm.

A pénz pedig a (leendő) lovam felszereléseire kellenek..már van egy de minden reményem szerint ballagásomra meg kapom a párját. Anyuméktól nem akarok kérni..



2012. dec. 24. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Legálisan semmit nem választhatsz, még. Nem legálisan meg csak átvernének és nem fizetnének ki.

Ad el az interneten a felesleges ruháidat vagy amid van. Például a jofogason.

2012. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, én is úgy tudom, hogy 14 éves kor alatt nem lehet hivatalosan dolgozni, pl. diákmunkát sem.


Korrepetálás, idegen nyelv tanítás kisebbeknek esetleg? Vagy ismerősnél valamilyen munkát vállalni? Pl. kerti, ház körüli munka (tudom, télen nem nagyon van ilyesmi), kutyasétáltatás "elfoglalt" kutyatulajdonosnál?

Amikor én ált. iskolás voltam (7-8. osztályos), akkor egy kötödésnél tudtam dolgozni, sapkákra és sálakra kellett bojtokat felvarrni, illetve ingre gombokat, otthon végezhető bedolgozós munka volt. Persze anyukám nevén futott, de elég jól fizetett.

2012. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát falun nem igazán vannak ilyen lehetőségek.. "A Bodri ki futja magát mikor este elengedem" [a másfél méteres láncáról.. :@ ]

Az meg természetes hogy amikor látom hogy a 80 éves néni próbálja dobálni a havat megcsinálom helyette.. ilyenért p*fám sem lenne pénz kérni.. szóóval .. :||

2012. dec. 24. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Add el, amid van. Régi ruhák, játékok, könyvek...
2012. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok írni,sőt akár én is írhattam volna a kérdést,de sok sikert a lovakhoz,szerencsés vagy! :)
2012. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi.. :))
2012. dec. 25. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!