Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen internetes pénzkeresési...

Milyen internetes pénzkeresési lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Nem ilyen gagyi "piramisos", meg "ülök a tökömön, nézem a híreket és a monitort" jellegű, hanem ami tényleg fizet és tenni is kell a pénzért. Olyan kéne, ahova nem kell befizetni semmit. Csak dolgozni kell. Válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 21. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

PTC.

Olvass utána, és regelj a neobuxba.

ha nagyon akarod, írd be az itteni felhasználónevem, mint ajánló (referrer) és segítek.

G.

2011. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Neobuxba? Az szerintem piramisos...
2011. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez piramisos, és gagyi klikkelgetős. Normálisat szeretnék, mint már írtam.
2011. aug. 21. 23:39
 4/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok, de nem találok semmilyen pénzkereseti lehetőséget...
2011. aug. 21. 23:48
 5/14 vagyokakilehetek ***** válasza:
19%
gondolkoztál azon hogy esetleg nem a gép előtt ülve is lehet dolgozni?? tudod... MUNKA így hívják.
2011. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni, ne válaszolj, mert úgy is benyomom, hogy nem hasznos. Alap, hogy nem számítógépes munkát keresek először. A probléma az, hogy a fizikai munka azonnal megtelik, meg a szórólapozás...
2011. aug. 22. 08:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Több diákszövetkezetnél is regisztrálva vagyok. De soha nem megfelelő munkát küldenek.
2011. aug. 22. 08:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha a neobux piramisos, akkor én meg fáraós vagyok.

Olvasgasd a MAGYAR fórumot.

Valami közben regelt, ha segítség kell neki, írjon e-mail-t!

F.

2011. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szorolapozás na azzal agyon keresed magad. miért nem keresel magad munkát? a diák izék csak csicska munkát tudnak ajánlani. keress olyan helyet ahol diákokat is alkalmaznak
2011. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nincs,ismétlen NINcS olyan netes munka amiből normálisan pénzed is lesz,aki azt mondja hogy van az vagy azt akarja hogy regisztrálj alá és kap érted 0.0003 fillért,vagy pedig hazudik.
2011. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!