Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon unatkozom! Ötletek?...

Nagyon unatkozom! Ötletek? FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Szóval, tudom, hogy itt a karácsony, meg minden, de én még is unatkozom. Hozzánk ne jöttek rokonok, szóval, csak itthon ülök, és nézek ki a fejemből. Már mindennel próbálkoztam, ami eszembe jutott... (Na jó, azért nem olyan hosszú a lista, de leírom.) Szóval: aludtam, néztem karácsonyi filmeket, zenét hallgattam. A barátaimmal nem tudok találkozni, mert az összeshez ellátogattak a rokonok, csak hozzánk nem, és Ők a családdal vannak most elfoglalva... Nem tudok mit csinálni, és előreláthatólag ez az egész szünetben így lesz. Nem szeretném elpocsékolni a szünetemet, mert eddig csak erre vártam... :) Fűzni nem szeretek, és nincs is lehetőségem, nem is vagyok hozzá elég kreatív, olvasni sincs kedvem.. HELP :)



2012. dec. 26. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mintha csak magamat látnám,eddig ez a legpocsékabb karácsonyom,szünetem,szerencsére pénteken megyek diákmunka ügyben állásinterjúra,ez tartja bennem a lelket,én is unatkoozm,nálunk se volt senki,barátokat meg nem akarom zaklatni,mert mindegyiknek családi programja van,már én se tudom,mit kezdjek magammal

2012. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Őrüljünk meg együtt! :)

Hmm, érdekes.. Pedig azt hittem, hogy az egész országban én vagyok az egyetlen "szerencsétlen" :(

2012. dec. 26. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
tanulj, sétálj, segíts otthon, nézd lehet-e valahol önkéntes munkát vállalni
2012. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nézz meg olyan filmeket amire eddig nem jutott időd ajánlom az onlinefilmek.hu-t ott vannak egész jók :) am én is dettó így vagyok de szerencsére ma vtam apumnál és így legalább ma nem unatkoztam :)
2012. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A sétálás nem is volna rossz ötlet, de olyan semmilyen idő van, és egyedül nem az igazi.. Ráadásul ez egy olyan kisváros, ahol egy rohadt hely nincs, ahova be lehetne ülni.. Illetve van, csak az kocsma... már megnéztem minden filmet, amit szerettem volna, kivéve egyet, de azt még tartogatom... :) Amúgy egy kis segítség a válaszolóknak: 14 éves vagyok és lány! :)
2012. dec. 26. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok,én már a szünet végét várom,mert addig úszni.sportolni se tudok menni,mert minden zárva...
2012. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem, mert azért jó pihenni, és tudom, mi vár rám a szünet után... :)
2012. dec. 26. 15:38
 8/10 Golan Trevize ***** válasza:
tanulj vagy wow-ozz
2012. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Takaríthatsz, mosogathatsz, ezzel elfoglalod magad és segítesz a szüleidnek is. Esetleg főzhetnél anyukáddal valami karácsonyit, a főzés nagyon hasznos tudás! Vagy sicc ki a friss levegőre egy kicsit, nem csak szép időben lehet kimenni!
2012. dec. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, eddig talán ez a legpocsékabb karácsonyom, mert idén se hozzánk nem jött, és mi sem mentünk rokonokhoz.

A barátnőm nem ér rá.. Most én elkezdtem a napokban ilyen végigjátszásokat nézni magyar kommentárral [egészen pontosan: Penumbra Black Plageu] , ami szinte olyan mint egy film,de most megint kezdek uncsizni.

Holnap mondjuk megyek anyához szval jó lesz, de amúgy semmi nem jut eszembe... Sétához többen kellenénk,mondjuk kedden voltam anyával.. most elkezdtem olvasni egy könyvet, de valahogy az sem köt le.

Szóval keresem a helyem,de semmit sem köt le így sajna tanácsot sem tudok adni,de csak kitartás!!!

15\l

2012. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!