Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálhatnék, ha unatkozom...

Mit csinálhatnék, ha unatkozom? Szeretnék valami olyat csinálni, ami izgalmas és sokáig leköt. Sajnos sokat unatkozom.15/L

Figyelt kérdés

A mai napom így eltervezve annyi lesz, hogy nemsokára felöltözök, utána megreggelizek, majd tanulok, utána ebéd. Ekkor lesz kb. délután 3 óra, utána viszont nem tudom, mit csináljak. És ez minden napomra jellemző. A gépezést már unom, szinte egész nap gépezem.

És azt is kérdezném, hogy ilyen hideg időben milyen programot csinálhatnánk a barátnőimmel, ami nem kerül olyan sok pénzbe. Tegnap pl. voltam a barátnőmmel moziban, és kb. 2000 Ft-ot költöttem, ami nem kis pénz. Lécci írjatok valamit, ami szórakoztató és kevés pénzből kijön! köszi!!! 15/L


2011. okt. 23. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jössz randizni? :D
2011. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hű, az jó lenne:) De nem nagyin tudok rólad semmit.
2011. okt. 23. 11:31
 3/8 A kérdező kommentje:
*nagyon
2011. okt. 23. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát izmos vagyok éltanuló humoros és gazdag :D, ja és szerény is.
2011. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jólvan. :) Most, hogy már mindent tudok rólad, mehetünk.
2011. okt. 23. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de kis naív vagy, te kérdező. :D

Amúgy mit szeretsz? Rajz, olvasás, gyöngyfűzés, sportolás..?

2011. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv, csak viccböl írtam.
2011. okt. 23. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyitóll tanulj meg kötni, vagy varrni, olvass! Barátnőkkel otthon lehet dvd-zni!
2011. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!