Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Evészavarosok az ikerlányaim?

Evészavarosok az ikerlányaim?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lány ikerpárom és nagyon keveset esznek. Ha tehetik nem esznek. Sokat kijárnak a mosdóba. Ilyenkor általában magukra zárják az ajtót. Nem annyira vészesen soványa. Nem tudom mit tegyek. Nem nagyon vagyok itthon mert egyedül nevelem őket és sokat dolgozok.

2012. dec. 27. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy barátnőm, aki ilyesmiket csinált... Mondjuk nem "zárta magára az ajtót" ha ezt úgy értjük, hogy hányattatta magát, de nem evett... Vagy evett, de nagyon keveset... Azért tette ezt, mert problémái voltak, és nem tudott velük megbirkózni, és nem volt étvágy... Korgott a gyomra, de egyszerűen undorodott az ételtől... Lehet, hogy a lányaidnak is valami lelki problémájuk van? Szoktál velük beszélgetni? Mindent megosztanak veled?
2012. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
szerintem kokainoznak.
2012. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kéne őket vinni orvoshoz, mert ha még nem is vészesen soványak most, ennek lehetnek nagyon komoly következményei is!
2012. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Nem akarlak megrémíteni, de gyanús, hogy bulémia.

Volt itt egy hasonló sztori, de nem találom, akármennyire is keresem.

Ott úgy derítették ki, hogy valamilyen ürüggyel elvitték a háziorvoshoz a lányt. A háziorvos már be volt avatva, és konkrétan rákérdezett. Amúgy orvos észreveszi a rendszeres hánytatás jeleit.

2012. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ők inkább az evést próbálják elhagyni. (ahogy én veszem észre)

Lehet náluk kiváltó ok, hogy az apjuk 1 éve halt meg?

2012. dec. 28. 10:14
 6/9 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Lehet, sőt biztos, hogy az is a kiváltó okok között van, de ettől még lehet ezer más oka is, pl. hogy nem tudsz velük eleget foglalkozni, iskolai problémák, akármi.
2012. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

igen lehet kiváltó ok. nekem apukám 10 éve halt meg, ha eszembe jut egyszerűen utálok mindent, a kajától elkezdve a zenéig stb. csak újra vele szeretnék ilyenkor lenni, vagy legalább kimenni a temetőbe. előfordul, hogy én se tudok a szomorúságtól, a bánattól enni.

15/L

Részvétem! :(

2012. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentáló, köszönöm!
2012. dec. 28. 22:55
 9/9 szarkaba válasza:
0%
két hatalmas pofon segitene
2013. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!