Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korig jönnek be a...

Hány éves korig jönnek be a lányoknak a páwák?

Figyelt kérdés
15vagyok. érdemes még a páwa stilusra váltanom? melyik az a kor ami felett már nem érdemes/gáz a páwaság? ja és milyen "típusú" lányoknak jönnek be a páwák?

2012. dec. 28. 01:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Kik azok a pawak?
2012. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem mindig is gáz volt. Attól, mert a hogy is mondjam, öhh...plázaimádatot képviselő lányoknak ez jön be, attól neked nem lesz normális barátnőd.

Ezt leszámítva, ha neked megfelel az első kategória válthatsz. (De csak úgy megjegyzem, a páwáskodáshoz megfeleő anyagi háttér is szükséges, persze.)

Egyébként a páwa szó 4 pesti "híres" bevásárlóközpont nevéből született meg: Pólus, Árkád, Westend, Aréna.

2012. dec. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon gáz... Alakítsd ki inkább a saját stílusod!

15l

2012. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Minden korban gáz a páwaság. :) Ne állj be te is az idióták közé... Legyen egyéniséged.
2012. dec. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Theodorik84 válasza:
9%
Mégis hogy néznek ki azok a "páwák"???
2012. dec. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
14 vagyok de szerintem is nagyon gáz. :) Jah és az is nagyon gáz, hogy valaki csak azért, hogy legyen barátnője így öltözködik...
2012. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenről még csak kizárólag ezen az oldalon olvastam...
2012. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

nekem soha nem jöttek be sõt taszitottak az ilyen srácok. a haveri körömben sincs belõlül. egy fiu legyen férfias, olyan aki meg tud védeni, ért ahhoz, amihez egy fiunak kell és tud barátként is bánni a nõkkel.

egyébként egy plázacsajt megkaphatsz páwa stilussal de nagyon nem éri meg. mert éretlen és felszines kapcsolat az ilyen. vagyis szerintem

2012. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

*ök..ök..öklen..öklendezik!!!*

Szóval... Amint előttem írtak, a plázamacskák azok, akiket esetleg "megkaphatsz". De ha most nem leszel "páwa", akkor később még hálás leszel magadnak! Ha egy normális lányt szeretnél "összeszedni", akkor eszedbe ne jusson ez a váltás. Akik nem zsigerből ilyenek, hanem csak felveszik, azok még egy fokkal undorítóbbak, mint az eredetiek... De egyáltalán, hogy merül fel ilyen kérdés egy kulturált emberben??? Gratulálok!

2012. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
ultra mega gáz...
2012. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!