Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az alacsony, vékony fiúk csak a 13-15 év körüli lányoknak jönnek be? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Én még sosem találkoztam olyan 18 év feletti lánnyal, aki tapadt volna egy sovány, alacsony srácra. Mindegyiknek mackós vagy nagy izmos, magas barátja van.
2012. dec. 9. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert abban a korosztályban "menő" ilyen vékony aszexuális fiúnak lenni.

18 és a feletti lányok már férfit akarnak

2012. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
El kell hogy keserítselek, nekünk sem kell alacsony vékony fiú..Egyébként nem értem miért beszélsz úgy a 13-15 év körüli lányokról mintha ők nem is lennének emberek..14/L
2012. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a 13-15 éves fiúk alacsonyak és vékonyak, tehát sanszos hogy az olyan idős lányoknak fog tetszeni.
2012. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked lehet, hogy nem kell, de a többség mégis tapad rám valamiért.
2012. dec. 9. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én beszéltem neten két csajjal, huszonévesek, és a kisebb, vékonyabb fiúkat kedvelik, az én 192/88 méretem már sok volt nekik..
2012. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert az ő korosztályukban átlagosnak számít a magasságod és a súlyod.
2012. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy?
2012. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok, de nekem főleg a magas-vékonyak tetszenek. De tetszenek a sportosak is, meg a normálok is, csak a szétgyúrtak, a kövérek, és a mackósak nem.
2012. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!