Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit csináltok ma,...

Kamaszok, mit csináltok ma, szilveszter este?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 22:19
 1/4 anonim válasza:

fekszem az ágyban és nézem az Amerikai pitét... mert nem engedtek sehová...

17/L

2012. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 slora ***** válasza:
Én a Másnaposokat nézem.Én sem mehettem ki a barátnőmékhez ott aludni, sajnos. 13/L
2012. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, Amerikai pitét nézek.
2013. jan. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aludt két barátnőm, és anyuék nem voltak itthon, úgyhogy elmentünk egy házibuliba, (Inkább csak egy baráti összejövetelre, zene+beszélgetés. Én például ott nem is ittam.) Aztán éjfélkor kimentünk a főtérre megnézni a tűzijátékot, megittunk egy forralt bort, majd olyan fél egyre hazaérve koccintottunk egy pohár pezsgővel. :) Ezen kívül nem ittunk semmit, nem cigiztünk, drogoztunk stb... Nem hiszem hogy ezzel akkora rosszat tettem volna. Igaz, nem mondtam igazat a szüleimnek, de azt hiszem ettől még nem fogok "elzülleni", meg ilyen hülyeségek... :D
2013. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!