Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szóval, úgy alakult otthon...

Szóval, úgy alakult otthon leszek Szilveszter este. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

16/L

Még ma is azt hittem, eltudunk menni valahova. Azt terveztem, hogy élményfürdőbe megyünk Szlovéniába, de nem jött össze. Anyáék hozzák a szokásos veszekedős formájukat! Buliba nem hívtak az idén. Mit csináljak? Valami ötletek? Tűzijátékot sem vettünk idén! Vagy aludjam végig az estét?


2012. dec. 31. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem soha nem hívnak sehova. Tavaly a barátommal voltam, de szakítottunk. Most itthon vagyok(mint eddig 16 éven át minden szilveszter este). Én megnézek pár filmet. Telitömöm magam csokival és borral és bevágom a szunyát. :D


17/L

2012. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De anyáékat nem bírom, végig engem szidnak ma este. Engem tavaly hívtak buliba, de alig ismertem volna ott valakit, nem mentem el. Eddig én is itthon voltam mindig, remélem anyáék jó korán elalszanak, és kicsit nyugi lesz.

Max. megnézek pár filmet!

2012. dec. 31. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én sem bírom a szüleimet. Pláne apát nem. Totál részeg most is és kiabál. Bár most csak magában. Anya meg itthon sincs.. :) Szóval teljesen átérzem.:)
2012. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is itthon töltöm mivel így alakult. :( De pár távoli lány ismerősöm megígérték, hogy majd boldogítanak :)


Egyébként azt csináld amihez kedved van. Csak az a lényeg, hogy próbáld élvezni! Vagy tegyél úgy mintha ez egy normális este lenne! B.u.é.k! mindkettőtöknek! :)


17F

2012. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ninccs kedved velem eljönni ha Pesti vagy az Erzsébet térre?

19/f

2012. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindegyikőtöknek boldog újévet!!!

Nem, nem pesti vagyok sajnos!

Anyáék nem hazudtolták meg magukat!

De azért egész jó volt!!! :)

Puszi Nektek!

2013. jan. 1. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!