Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti megengednétek a 17...

Szülők, ti megengednétek a 17 éves lányotoknak hogy a barátjánál aludjon? Hasonló korú lányok nektek megengedik?

Figyelt kérdés
Egyszer alakult már úgy (más okokból) és olyan jó érzés volt mellette ébredni.Hogyan vehetném rá anyut? 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de anyut sehogy sem tudom rávenni, hogy néha nála aludhassak.
2013. jan. 2. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én megengedném, igen.
2013. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Félt anyukád. Mond el neki, hogy már voltál együtt a sráccal(mert gondolom voltál) és ha nem engedi hogy ott aludj,akkor is lesztek együtt. Ez nem ezen múlik,de ezt általában nehezen látják be a szülők. Aztán azt is mond el, hogy felelősségteljesek vagytok, és tudtok mindent,ezért védekeztek is megfelelően. És persze ismerje az anyukád a párodat!és ha lehet aludjatok nálad, abba lehet hamarabb belemegy, mert úgymond szem előtt vagytok.
2013. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy megengedem. Úgyis szexelnek, így legalább tudom, hogy jó helyen vannak (náluk vagy nálunk), nem valami havernál vagy koszos pincébe, stb.


Beszélj anyukáddal. Ne add fel :)


Ja mondjuk hozzá tartozik, hogy az enyémek mindketten jól tanulnak, jól viselkednek, segítenek stb, stb. :)

2013. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem engedik. Hozzátartozik, hogy csak havonta kétszer, és hogy 4,65 az átlagom. Meg hogy normálisan kell viselkednem, stb. Szóval megengedik, de rendesen megszabták a feltételeket, amik - úgy gondolom - korrektek. Így mindenkinek jó ^^

17L

2013. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
szerintem 17 évesen már megengedném talán akkor is ha 8 hónapja vagytok együtt,de ha régebb óta akkor biztosan,persze csak hétvégén és nem túl gyakran egyelőre,első a suli
2013. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem engedném, csak majd ha 100%-ban viselhetitek a besikerült baba következményeit. De 18 felett meg már nem is kell az engedélyem...
2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ebben a helyzet - életkor, kapcsolat hossza - én megengedném. Nekem 16 éves koromtól engedték anno.
2013. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy kellő ismeretekkel rendelkezik a szexről, nemi betegségekről és a nem kívánt terhesség megelőzéséről, akkor nincs akadálya.
2013. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Szia!

Én 17évesen már az élettársammal éltem...:)

Tehát már nem laktam otthon.

Azóta is vele élek,gyereket soha nem tervezek jól elvagyunk :)

Szerintem ez a kor már az önállóság kora,és normális lenne ha minden 18-19 éves fiatal úgy elköltözne otthonról,hogy soha többé nem menne vissza :)

Ez az én véleményem

23/L

2013. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem anyukám már pár hónap után engedte, apukám nem. ez 16 éves koromban volt. anyukám falazott már egy párszor nekem :D 17 évesen már ott aludhattam a pasimnál. a következő pasimnál 18 voltam, ott már 1 hónap után megengedték, sőt, sztem előbb is megengedték volna, csak én nem akartam.:)


amúgy én sosem voltam jó tanuló, meg nekem megengedték, hogy minden hétvégén ott aludjak. itt nem, apukám azt sem szereti, ha egy barátnőm itt alszik. de azt megengedi, csak nem szereti. csak akkor alszunk nálunk ha a szüleim elutaznak nyaralni.

2014. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!