Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti tanórán szoktatok...

Kamaszok ti tanórán szoktatok figyelni ha nem akkor mitszoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 19:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Úgy teszek mintha figyelnék de közben teljesen máshol jár az eszem. Vagy firkálgatok, rajzolgatok.
2013. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Én elég jó vagyok több dolog egyszerre csinálásában :) általában figyelek és közben olvasni szoktam meg zenét hallgatni :) egyik sem zavar be, az olyan órákon amik nehezebbek mint pl matek azon csak a tanárra figyelek

míg a könnyebb órákon amikből heti egy óra van és a tanárt sem érdekli,h mit csinálunk azon értelemszerűen elfoglalom magam :D

2013. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%

Van olyan óra amin igen és van olyan amin nem. Ilyen pl. a fizika, kémia, töri, rajz, ének... Ezeken ált. fészezek vagy alszok :DD Néha a telómon játszom, fickálgatok vagy beszélgetek a körülöttem ülőkkel (néha telefonálni is szoktam). Nagyon ritkán ezeken az órákon szoktam más dogára tanulni vagy csak átnézni az anyagot.

16/L

2013. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyenkor nagyon messze voltam gondolatban. Ábrándoztam. Főleg arról, hogyan fogunk egymásra találni az aktuális szerelmemmel, vagy ha épp volt fiúm, akkor a legutóbbi randinkról, a csókjáról, aztán a nyárról, álomlakásomról, leendő gyerekeim nevéről, ilyesmi:)))
2013. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak órák, amiken nagyon figyelek (pl angol, amin ha fél percre elkalandozok, már azt se tudom hol tartunk), de vannak órák, amiken egyenesen képtelenség. Ilyen a matek, amin a tanárnak be sem áll a szája, és lehetetlen rá koncentrálni, mert előbb-utóbb elkezdek azon gondolkodni, hogy ez már megint hogy jön ide. Most vagyok 9.-es, de már 7. osztály óta mindig bemutatja a feladatok megoldásának azon módját, amivel majd 11. osztályban ismerkedünk meg. Szörnyen fárasztó és unalmas. :) Így többségében rajzolgatok, előrehaladok az órai munkában, és sokszor megcsinálom a házit is. Szóval változó, de így félév körül általában már nagyon elveszik az összes energiám. :)
2013. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%

Ált figyelek, de egész órán nem nagyon tudok figyelni... Talán fizikán tudok 45 percig végig figyelni. Többi órán sokszor elbambulok, elkezdek gondolkodni pl angolon, hogy ez a szó átjött magyarba, vagy ilyesmi. Irodalmon, nyelvtanon is ált. figyelek, többnyire mert bírom a tanár stílusát, és az egyébként szerintem gyötrelmesen szar anyagot egész kellemesen leadja.


De van, hogy direkt nem figyelek... Pl kémiából a tanár magyarázatát sose értem, TK-ból tanulok, óráin többnyire telón játszok. (4,7-re állok, úgy, hogy magamtól tanulom az anyagot.) Meg a legtöbb matekon se figyelek, de csak mert a tanár utál, és szarik rám, és ez mostanra kölcsönös. Plusz a padtársam detto. (Mellesleg mindketten országos szinten versenyzünk... Azaz én idén már nem. De más tanár szakkörjeit viszont bírom, csak a mi tanárunk szar.)


14/F (8.o.)

2013. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%

Akkor figyelek amikor úgy ítélem meg, hogy kell. Pl.: Matek, magyar, töri, fizika, angol. Ezeken figyelek. Van olyan óra ami egyáltalán nem érdekel pl.: művészetek, etika, média és a német. A német azért nem, mert ez a 3. évem, hogy tanulom és a mostani a 3. tanárom belőle. Illetve nehéz és csúnya nyelv. Ezeken az órákon ált. ledőlök pihenni, átnézem a házit, tanulok egy órára.


17F 11. oszt

2013. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
57%

Egyáltalán nem szoktam beszélni, esetleg 1-2 mondat erejéig, nem igazán köt le amit mondanak, egyik tantárgynál sem. :D

Általában beszélgetni szoktam a barátnőmmel, ha ránk szólnak, akkor átváltunk levelezésre (pontosabban egyikünk füzetébe írogatunk egymásnak), de szoktunk játszani is (akasztófa, xo), ha meg egyikhez sincs kedvünk akkor megesszük egyikünk kajáját, főleg ha hoztunk csokit.

Sms-ezek valakivel, ritkábban gondolkodom valamin, és figyelek arra, hogy ne vegyék észre, hogy rágózom :)

Ha nem tanultam otthon, akkor bepótolom valamelyik órán.

Lemásolom a házi(ka)t.


15L 9.

2013. jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

első mondat: egyáltalán nem szoktam figyelni*

2013. jan. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
100%
Tanárfüggő és órafüggő! Általános iskolában imádtam a nyelvtant és az irodalmat, viszont középiskolában már idegesítően unalmas volt és nem haladtunk semmire. Nagyon sok órán harcoltam azzal, hogy ne aludjak el. Én személy szerint támasztottam a fejem és néztem ki a fejemből, ha az unalmas óra alatt csendben kellett lenni. Ha pedig nem volt muszáj csendben lenni nyilván beszéltem és beszélt mindenki.
2013. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!