Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha így érzek?

Normális, ha így érzek?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva 19 leszek. Úgy érzem, hogy készen állok egyedül élni, külön lakásban (takarítás, mosás, étel nem okozna akadályt).


Viszont az a bökkenő, hogy 2014-ben végzek a suliban, és annál hamarabb nem tudok a lábamra állni.


18l



2013. jan. 5. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy normális hogy így érzel. anno nekem is az volt az első hogy minél előbb a saját lábamra álljak, egyrészt azért mert komoly kapcsolatom volt már akkor másrészt meg ilyen típus vagyok. :) én nem tudtam volna beülni az egyetemre, inkább melóztam amit nem bántam meg a mai napig sem.
2013. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok és én már most néha hasonlóképpen gondolkodom, szóval ennyi idősen ehhez képest teljesen normális :D nekem is főleg a suli lesz az akadály majd, mert bármhogy is számolom még négy évem van.. :| és a szüleim is úgy gondolják hogy majd tovább kéne tanulni..végülis igazuk van csak az elveszi az időt, és kevesebb marad élni >< ezek a magy dilemmák.. egyébként szerintem még amíg a suli miatt maradnod kell legalább örülj hogy van egy kis segítséged, ha pozitív szemmel nézed a dolgot akkor nem lesz vészes és az idő is gyorsabban fog telni :)
2013. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha a tanulást nem lehetne összeegyeztetni a szórakozással...
2013. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 (Z) válasza:
Az lenne nem normális, ha nem éreznél így! Viszont minden egyes év, amit otthon töltessz, egy darabig mindenképp nyereség, örülj neki. Egyébként én 12 éves koromban éreztem ugyanezt, s nagyon hamar teljesen önálló lettem, s nem volt semmi gond.
2013. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!