Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más is ennyire utálja az...

Más is ennyire utálja az osztálytársait, vagy csak én érzek ekkora ellenszenvet irántuk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyűlölöm őket.Nem mindenkit, de kb. a fele osztálytól, már hányingerem van.

Gonosz,irigy,bunkó,egoista,elmebeteg élőlények.

'Ha megtehetném addig ütném-verném őket,ameddig lélegeznek.'

<--Mostanában efféle gondolatok járnak a fejemben, pedig sosem voltam ilyen,mégis ezt váltják ki belőlem.:(

16/L


2011. okt. 13. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
gyó de remélem azért engem szeretsz igaz? :D
2011. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
azért vicces hogy elmebetegnek nevezed őket, közbe te írod hogy megvernéd őket.
2011. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
amúgy én is utálom az osztályom nagy részét, de megtanultam elviselni őket. Szerintem te is tedd ezt, a magad érdekében
2011. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is utálom az osztályom felét, de megvan rá az okom. Igaz, barátaim is vannak, így elviselhető. Muszáj megtanulnod immunisnak lenni a hülyeségeikre, mert másképp bedilizel.


16/L

2011. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A középsuli nagy változást hozott az életembe,itt vannak barátaim,nem cikiznek állandóan mindenért,sőt nem is cikiztek eddig semmivel. Az új osztályomat imádom az álatlános sulisat pedig tiszta szívemből rühelltem! Nekem is voltak hasonló gondolataim,de próbáltam kitartani és oda se figyelni rájuk. Ha ráddszállnak és már a tanári figyelmezetetés se segít,a verés pedig szintén nem használ akk egysz próbáld meg túlélni a hátralévő időt amíg velük kell egy osztályba járnod,ha meg naon nem bírod akk menj át egy másik suliba.


L/15

2011. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
általános*
2011. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
rád*(bocsi a hibákért)
2011. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2011. okt. 14. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, sőt rosszabb. Megváltoztatni nem fogod őket, el kell viselned, illetve ignorálnod.
2011. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Huuuu mintha magamat hallanám. Bár én már lassan rájöttem, hogy még az osztályom annyira nem is vészes, hisz ha nem lenne ott a 22ből 3-4 személy egész jól ellennénk. Viszont a másik osztály... fhuuuu... onnan szinte mindenkit utálok, és mind a 2 ből XD de nem csak én, a legtöbb osztálytársam is. Van ott egy nagy, kövér, szeplős csaj, aki azt hiszi magáról de szép, egy az gazdag palinak a gyereke, aki leginkább egy csirkéhez hasonul meg egy másik jány, akinek minimum olyan feje van mint a régi tengerimalacomnak :D és nekik van a legnagyobb a szájuk. XD Általában én már nem is foglalkozom velük, csak küldök feléjük egy lenéző pillantást és kész XD magamban megröhögöm, hogy milyen hülyék aztán ennyi. Tehát azok is egoisták, bunkók beképzeltek, de hidd el, csak azért ilyenek veled mert valószínű irigyek ha szép vagy és jól öltözködsz, vagy esetleg nem vagy szép és csóri vagy, de én ezt nem tudhatom. Nos, én azt mondom magamra, hogy az első miatt köcsögök, hisz a fiúk általában bejövök :d és a csajok meg csak féltékenyek... ennyi... én meg azzal nyugtatom ilyenkor magam, hogy nem verem meg őket, mert annyit kapok, mint egy rendes emberért :)) na meg, hogy nem kell már olyan sok időt kibírom velük... de ha nagyon idegelnek csak beteszem a fülembe a fülhallatót és zenézek szünetben... Sok sikert! :) 16L
2011. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!