Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hallgattok...

Kamaszok! Ti hallgattok komolyzenét?

Figyelt kérdés

Vagy legalább vannak olyan darabok amiket szerettek?

Azért kérdezem, mert vannak olyanok, akik például még sosem hallottak Lisztről és ilyen nagy nevekről, annyit tudnak hogy "volt egy Mozart meg valami Beethoven". Én is kamasz vagyok mégis szeretem. Szerintem meg sem próbálják élevezni ha hallanak egy darabot már csak makacsságból sem, mert a komolyzene az manapság már ciki. Pedig szerintem igenis szép, csak meg kellene próbálni megszeretni.



2013. jan. 6. 01:14
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%

Én nem értek a komolyzenéhez, de énekórán sokat hallgatunk, ami megtetszik, azt jegyzem, letöltöm.

A modern&kortárs elektronikus zene pedig kimondottan közel áll hozzám (nevezzetek betegnek...)

Szóval a komolyzenei műveltségem nem túl nagy, már ami a XX. század előttöt illeti, de hallgatok, igen.

2013. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam Wagner a nagy kedvenc pedig sokan nem szeretik. Egyébként sokan kinövik ezt az állapotot. A nővérem is cikizte pár éve még ezt a fajta zenét, de már leszokott róla. Most 22 éves gyakran hallgat komolyzenét.
2013. jan. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

"It'd been a wonderfl day, and what I needed now to give it the perfect ending was a bit of the old Ludwig van." :P


Amúgy igen, hallgatok, és nem ciki egyáltalán. :D

2013. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ritkán :)

De egyébként nem tartom gáznak, ha valaki szereti és hallgatja.

8 évig zongoráztam, 1,5 éve foglalkozom énekléssel, és van, hogy megtetszik igazán 1-1 darab :)

2013. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal jobban kedvelem a komolyzene egyes fajtáit mint a mai gépzenéket, pedig egyáltalán nem vagyok egy amolyan "gyík". És a Für elise-t és a hasonlókat minden ismerősöm szereti, úgyhogy nálunk a legkevésbé sem ciki, de én vagyok az egyetlen aki más, kevésbé ismert zenéket is hallgat.

De abból én vagyok az egyetlen, aki rockot is hallgat, és a rap alatt az olyan zenét érti, amiben a dalszöveg a fontos, mert nem táncolni kell rá, hanem egyszerűen jó hallgatni, és megérteni. A komolyzene is ilyen, leszámítva az emberi hangot. :D

2013. jan. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
nem. világéletemben metált hallgattam.
2013. jan. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

7 éves korom óta csak metált vagyok hajlandó hallgatni, ennek ellenére havonta 3-4x elmegyek az Operaházba vagy az Operettbe.

Hatalmas Csajkovszkij fanatikus vagyok.:)

2013. jan. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten hallgatok komolyzenét, de csak kortárs zeneszerzőktől. 17/F
2013. jan. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam :) Mindig mást...

Amúgy abban tök igazad van, hogy azért sem próbálják élvezni. Én is ilyen voltam régen azért mert az osztályomban senki sem szerette szóval én sem (tudom hülyeség volt) de aztán rájöttem, hogy hülyeség mindent úgy csinálni, hogy néhány hülyének tetsszen ;)

14L

2013. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
én szoktam, mindig is hallgattam. tanuláshoz például ezeket szeretem a legjobban. Vivaldi négy évszak a kedvencem :)
2013. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!