Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pocakom alapján mindenki...

A pocakom alapján mindenki kisfiúnak gondolja a babámat, ráadásul a párommal, ha Róla álmodunk, álmunkban egy kisfiú szerepel, viszont az ultrahang szerint kislányt várunk, lehet, hogy mégis kisfiú lenne a babánk?

Figyelt kérdés

Kislányt szerettünk volna és már vettünk Neki ruhácskákat is, a nevét is már évekkel ezelőtt megálmodtuk tehát nem tudatalatti vágyról van szó, ha valaki erre gondolna! :) De mindenki szerint fiús a pocakom és nagy meglepődéssel fogadják amikor azt mondom, hogy kislányt várok! :)

27 hetes kismama


2011. máj. 29. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A pocak forma egy dolog. Nekem a 2. full fiús pocaknak nézett ki,mindenki azt mondta,hogy fiú-végül gyönyörű szép kislányunk lett,aki fiús természetű,és fiús kinézetű,de határozottan lány!

Hogy az álmotok lehet e olyan,ami a jövőt mutatja-nekem szokott olyan lenni- vagy csupán egy álomkép amit láttál...ez majd kiderül.

Az uh ritkán téved. Javaslom,ha el tudtok menni 4d-re,akkor menjetek el,ott 100% -ra megmondják,hogy fiút vagy kislányt vártok.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,24 hkm.

2011. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább azt szokták mondani, hogy fiús pocakom van, és sokszor álmodtam már fiúról is. Igaz leggyakrabban ikerterességről álmodok, pedig csak egyedül van :) Gondolom, hogy nem egy uh-n mondták már, hogy kislány. Én bízom benne, hogy nem tévednek, mert akkor az én kisfiam rózsaszínben fog pompázni :)))

32 hkm

2011. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt. Nekem mindenki azt mondta, hogy lányos pocim van és hogy biztos lányom lesz. A párom és anyukám lányról álmodoztak. Én ezer éve fiúra vágytam. :) Aztán egyszer egy álmomban kislánnyal sétáltam egy vásárban és fülbevalót vettem neki, utána én is elgondolkodtam, hogy talán lányom lesz. A 16 hetes 4d-s mozin viszont egyértelműen közölték, hogy félreérthetetlenül fiú kuporodik a pocakban. :D Gyönyörű, szőke, kék szemű legényke, pici korában göndör fürtökkel és folyamatosan kislánynak nézték pedig igen fiús cuccokban volt... Én meg büszke vagyok rá, hogy ilyen szép, hiszen egy anyának nincs nagyobb boldogsága, mint amikor a gyermekét dícsérik. :)
2011. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megálmodtam, hogy az unokatestvéremnek kisfia születik:)

Egyik ismerősömék, pedig 3 fiú után lányt szerettek volna, az UH szerint lány volt, volt is nagy öröm, de később kiderült, hogy mégis csak kisfiú, mert a here később szállt le.

Sok boldogságot kívánok!

2011. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, mindenki fiút vár a pocakom formája/mérete alapján. Párom ha a gyermekünkkel álmodik, akkor csak fiút álmodik, a nagyapja is fiú unokát álmodott. Így ők ketten fiú unokát várnak. 2 egymástól 250 km-re lévő utcai "jósnő" jósolt egyszer nekem, egyszer páromnak fiú gyermeket.

Teljesen meg voltunk győződve, hogy fiú lesz, a 24. hétig takargatta magát, azóta egy uh és egy babamozin voltunk és mint kiderült kislányunk lesz. Hát remélem az uh nem téved, mert most egy kicsit mi is berózsaszínesedtünk. Ha fiú lenne párom nem engedné ráadni ezeket a ruhácskákat.

2011. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!