Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti mit tudnátok...

Anyukák! Ti mit tudnátok csinálni egy ilyen helyzetben a lányotokkal?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves lányom aki egy tőle 30 évvel idősebb pasival jött össze. Az egész kapcsolatra utólag jöttem rá mivel a lányom külföldi kint léte alatt ismerte meg azt az embert.

Bárhogy próbálom győzködni esze ágába nincs itthon maradni

Inkább visszamegy a bizonytalanba nagyon aggódok érte de teljesen tehetetlennek érzem magamat. Mit lehet tenni ilyen helyzetben ?

A férfi akivel összejött nagyon kihasználja de most a szerelem miatt teljesen vak a lányom azt hiszi rosszat akarok neki.


2013. jan. 8. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet csalódnia kell hogy rájöjjön hogy Neked volt igazad. amíg a saját bőrén nem tapasztalja meg addig nem hiszi el szerintem hogy Neked van igazad.
2013. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Sokkal jobb , és tanulságosabb is , ha saját maga, jön majd rá a dolgokra, a rózsaszín köd elfog múlni sajnos , nem sajnos :)
2013. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Győzködtem, beszéltem én is. Rájöttem, tehetetlen vagyok.

Nincs más választásom, majdcsak elszáll a lila köd, és rájön, rosszul választott.

Addig is várok, mert beszélni már felesleges, meguntam a vitákat. Nincs is értelme.

2013. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!