Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kérjem meg anyukámat,...

Hogyan kérjem meg anyukámat, hogy vigyen el nőgyógyászhoz fogamzásgátlót felíratni? 16/L

Figyelt kérdés

Nincs jó kapcsolatunk, azt se tudja hogy barátom van, csak annyit tud hogy találkozgatok valakivel. Hogyan kérhetném meg, hogy elvigyen egy nőgyógyászhoz tablettát felíratni? Nem akarom, hogy kérdezgessen vagy faggasson, nem szívesen beszélek vele semmiről, főként nem ilyen dolgokról... Csak mert ez a srác tényleg boldoggá tesz, és tudom hogy ha mesélnék neki róla, akkor csak degradáló kommenteket tenne, ami nagyon bántana :(


Hogyan kérjem meg erre?

Köszönöm a válaszokat!

16/L



2013. jan. 12. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj egyedül, nem kell hozzá szülő. Fizessétek felesben a barátoddal, így neked havonta 3-4ezer lesz csak. Azt valahogy össze tudod spórolni.
2013. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs 3 havonta.
2013. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem semmiképp se írass tablettát.ne tedd tönkre a hormonrendszered,majd ha szexre kerül a sor használjatok óvszert.
2013. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1) szerintem is hasznosabb az óvszer ennyi idősen, saját tapasztalatból mondom. 1-2 év múlva már írathatsz tablettát, ha még mindig kell.

2) ha mindezek ellenére is tablettát szeretnél, akkor elmehetsz anyud nélkül is, senkitől nem fogja megtudni. kérd meg egy barátnődet, hogy kísérjen el. én is úgy tettem anno.

2013. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, hogy van-e barmi fele vonatkozat arra, hogy meg kiskoru vagy, mert ha van, akkor nem itarthatsz fel egyedul, de szerintem sem erdemes tonkretenni a szervezeted vele.

Az ovszer jobb megoldas, es ha figyelsz egy picit a testedre, es tudod, hogy mikor lehet ovulaciod, fokozottabban tudsz vigyazni, vagy hanyagolni a kozvetlen szexualis egyuttletet.

2013. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá szülő, én a barátommal mentem.

Nem is értem, egyesek minek cipelgetik magukkal a szülőt, mikor a rendelőbe úgysem mehet be, szóval addig csak kint vár..

2013. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj a barátoddal!
2013. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyd még a tabit sztem
2013. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!