Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen program legyen a...

Milyen program legyen a szülinapomon melyen 13-15 éves korosztály vesz részt?

Figyelt kérdés
Ne legyenek túl fix programok:) várom az ötleteket:) és előre is köszönöm:)
2009. aug. 31. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ÉN 13 vagyok :)

Mi ilyeneket játszottunk a szülinapomon:

-újságpapírokon kellett táncolni ketten úgy, hogy mindig letéptünk egy -egy darabot az újságból, és a végén már 2 ember versenyezik, és az nyer aki rajtamarad akkor is az újságon!

- cukorvadászat: ez egyszerű, csak el kell dugni néhány cukrot a lakásban, és aki többet talál meg, az nyer! (esetleg oklevelet és kisebb ajándékokat nyerhet)

- Csináltok annyi darab papírkockát, ahányan vagytok. 3 kupacot kell csinálni, és mindegyikben annyi legyen ugye, ahányan vagytok. Az egyik kupacba mindenki írja le a nevét, a másodikba egy tárgyat írjon, a harmadikba pedig egy hogyan? kérdésre megfelelő szót.

Egy ember húz mindegyik csoportból egy papírkockát, és megkell azt az (általában) őrült feladatot csinálnia, ami a 3 kockából összejön!

pl. Kati hülyén egye a chipset, stb.


Meg ha kertesház, akkor kint bújócska, ha panel akkor menjetek ki egy közeli játszótérre és ott hülyéskedjetek!


Remélem tudtam segíteni :)

2009. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm ....a szerintetek 13 éves korra nem túlkoros a bujócska? de ha van kedvük a vendégeknek betervezem , mert az öcsém 10 éves szülinapján végig bújócskáztunk és jól éreztük magunkat úgyhogy ok:) de amúgy a papírfecnist megcsinálom esetleg még lufifújó versenyre gondoltam:)

írjatok még ötleteket légyszi

2009. aug. 31. 13:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 13 éves lány vagyok és bocsánat ,de én ha olyan bulit rendeznék,mint amiket az első írt/pár kivételel/ akkor elégé unatkoznán,de ez mindenhol más :)

A papíros az még jó.

A cukros már (nekünk) nem

A bújocska hát izé inkább nem mondkok semmit,nem azért mert olyan nagylánynak hiszem/hisszük magunkat,de mi ezt már nem élvezzük.

Na mi ilyet csinálunk:

-Üvegezés/Felelsz vagy mersz? és akkor itt elég vicces dolgok szoktak történni :D

-Még talán az is,hogy zene-->táncoltok és mikor a villany feljön megkell állni és akkor is olyan hülye pozók jönnek ki xD

-Csoportok-->4csoport,1:Kicsoda,2csoport:Kivel,3.csoport:Mit csinál?4.:hogyan csinál??

A kivel az nem fontos.Na hát nekünk jöttek ki ilyenek:

Dóri,Katussal a kádban vízibicikliznek.

Noémi lesmárolja a falat,szexin

És akkor van ami keményebb van ami vicces :)

(persze olyan durvákat nem írtunk )

-Utána elmehettek enni,inni,kicsit pihenni

-Lufi lukasztás-->minden lufiba teszel valami kis apróságot(lehetnek vicces dolgok,pl.:műpok,műtakony meg ilynek is) és akkor lehetüleg olyan lufi ami nem átlátszó és bekötiitek 1-2 ember szemét és megpörgetitek és akkor kikell jukasztani a lufit

(nekünk egyszer az sült,ki,hogy egy lány aki természetesen fél a pokoktól ,kidurantotta azt a lufit és csak azt látta,hogy kiesik a cukor utána meg pók és elkezdett síkitozni nagyon vicces volt)

-Vagy vesztek/rajzoltok egy pl.:szamaratés a farkát kikell tűzni,én egyszer véletlen a szemébe szúrtam.

-Párnacsata

-Esetleg séta valamilyen parton

Nem tudom hol laktok,de esetleg pláza

-Egy kis film nézés

-Hülyülés ,leülttök egy körbe és hülyültök ha jó a társasá akkor nagyon-nagyon jó lesz a hangulat én néha olyan röhögőgörcsöket kaptam :D

-Esetleg ha jó idő lesz slag,medence

-Nem tudom talán társas játék

-És a nagy favoritom <3,twiszter hát nekünk a végén olyan pozók kijöttek vissza is néztem a képeket most :)

-Fotozkodás

-Beöltöztök ,hülyén és divat bemuatót--> bratnőm véletlen felesett a sáljába mi meg felvettük mert "élő adásba közvetittetük"-->persze nem igazából csak így terveztük meg

-Karaoke-->ha töb embernek rossz a hangja-->mint nekünk akkor teljesen jókat lehet nevetni :)

-Betsztek egy video klippet és utánozzátok

-És amit mi imádtunk:Forgattok egy video klippet mindenkinek megvan a szerepe és akkor rendező van meg minden álalti jó csak ajánlani tudom,próbáljátok ki

Nem tudom írjak-e még,de nem írok,remélem segítettem és Boldog Születésnapot.

13/L

2009. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Kedves Kérdező azért jó,hogy annyit szendevtem,hogy segítsek Neked,Te meg annyit nem bírsz írni,hogy kösz te kis k*csög vagy akármi.Na hát.Nem várom azt,hogy csokit küldjenek,de ,hogy ennyire b*nkó néhány ember.
2009. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem voltam gépközelben :@

nem kell egyből így lerohanni valakit-.-'

2009. szept. 3. 18:34
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Ja nem voltál gép közelbe de kiemelni ki tudtad milyen érdekes.Szóval nem csak b*nkó,de hazud is elég kellemes csak így tovább ;)
2009. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem azért csináltam a topikot hogy veszekedjünk...ha ezt nem birod megérteni akkor sajnálni tudlak csak -.-

na csoki

(várom a további segítséget)

és ha lesz alkalmam meg is fogom köszönni

2009. szept. 4. 15:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Na hát ha valaki ezek után segíteni fog azt IS sajnálni tudom.Ja biztos nehéz lenne írni,hogy kösz,annyi mint kiemelni.De nagyon szívesen igazán kedves kérdező vagy.
2009. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

miért kell bunkóskodni??? Ez van a kérdésben: várom az ötleteket:) és előre is köszönöm:)

LOL

Olvasd el először a kérdést, aztán hurrogd le a másikat!

2009. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lol.És lehurrogom,mert nem tudom lehet hogy én vagyok ilyen,de áhh.Hogy már a neten is ilyen b*nkk legyenek.Képzeld elolvastam szerinted,hogy tudtam válaszolni?A kisujjamból vagy mi?Mind1 haggyuk,mert SZERINTEM b*nkó dolog ha valaki nem köszi meg ha a másik itt szenved agép előtt,hogy segítsen,de ha szerintetek nem akkor meg se szólaltam.Ja és szerintem az is elég b*nkó dolog ha valaki még hazudik ishozzá.De ha ez se az akkor sorry
2009. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!