Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudom mi ez? A lányom 16...

Nem tudom mi ez? A lányom 16 éves. Nehezen megy neki a tanulás, mindig elfelejt dolgokat, pl:valahova menni kell-iskolai program, vagy ha mondok neki valamit, hogy csinálja meg,4 dologból kettőt elfelejt. (házimunkára értem)

Figyelt kérdés
nem mindig mindent felejt el természetesen,de elég sokszor előfordul.A tanulásra is azt mondja,hogy itthon megtanulta,majd elfelejtette.nem jár bulizni,nem fiúzik,elég kis játékos még,szereti a zenét a táncot,és filmet nézni.nem egyedüli gyerek,ő a kisebb 1,5 évvel a fiú testvérétől.most úgy érzem már fordulnom kellene segítségért,mert ez őt is zavarja.
2010. ápr. 7. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán kamaszodik. Ilyenkor kicsit álomvilág van, nem lehet, hogy esetleg szerelmes? Ahogy visszaemlékszem(nem volt annyira rég, 24 vagyok), én is elég szétszórt voltam, és nagyon jó volt a kapcsolatom a szüleimmel, mégsem mondtam el nekik mindent, bár megfogalmazni nem tudtam volna, hogy miért nem...ha nagyon aggódsz és ő is, akkor esetleg együtt elmehettek dokihoz, de nem gondolom, hogy szükség lenne rá.
2010. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak szetszort es nem figyel arra oda amit mondasz neki.
2010. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!