Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok ha 16 éves...

Mit csinálnátok ha 16 éves lányotok csuklóján meglátnátok egy tetoválást?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Megvonnám a zsebpénzt, és nem kapna semmit a közeljövőben.
2013. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Örülnék neki,az Ő dolga.
2013. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

elgondolkodnék, hogy hogyan szerzett szülői hozzájárulást is....meg elbeszélgetnék a tetoválós stúdióssal is...és neki is lekevernék két nagy pofont.


Majd mélyen magamba néznék, hoyg mit rontottam el, mert mindig mondtam, hogy ne csináljon olysmit a testével ami visszafordíthatatlan.

2013. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Meg büntetném.
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem engedném,hogy televarrassa magát,de 1-2 tetoválás szerintem belefér.Persze attól is függ mekkora és mit ábrázol.De biztosan nem kelnék ki magamból,és nem pofoznám meg.
2013. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hugom 15 évesen rakatott magára tetkót (boka és derék). Anyámnak azt adta be, hogy hennával festegeti minden második nap. Én tudom, hogy tetoválás - be is vallotta, de látszik is rajta, hogy nem henna. Most már 17, anyám a mai napig se tudja, én meg nem köpöm be.
2013. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg dühös lennék, de miután lenyugodtam megbeszélném vele, hogy miért is nem szólt és megkérném, hogy máskor lehetőleg engem is vonjon be az ilyen típusú döntéseibe.

Nem ellenzem a tetoválásokat, szóval ha ízléses akkor hamar megbékülnék vele.

17/L (szóval nagyon-nagyon messze van még,hogy egy kamaszt neveljek :) )

2013. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy tudta,hogy ellenezni fogod ezért nem szòlt.. Ezen pedig el kéne gondolkozni, hogy miért nem olyan a viszony,hogy megbeszéljétek. Ha csak azt hallotta tőled,hogy nem lehet, ki van zàrva persze, hogy titokba csinàlja meg. Ezen màr nem javíthatsz megtörtént viszont most beszélgess vele, ha legközelebb akar beszélje meg veled, kérjen engedélyt és ellenőrizd milyen helyre megy nehogy a titkolòzás miatt ne tiszta szalonba menjen és nem csak tetkòt kap hanem betegséget is.
2013. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Elgondolkoznék,hogy mit ronthattam el,hogy titkolózik hazudik,megvonnám a zsebpénz,és szobafogságban lenne,emellett elbeszélgetnék a dolgokról.Egy tetkó még nem a világ no de ezek után jön majd a hazugság a piálásról,pasinál alvásról.Ha ebben titkolódzik akkor másban végképp.
2013. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Általában azok a lányok csinálnak ilyesmit akiknél minden nagyon tiltva van. (úgy értem, hogy ők titkoloznak) nem tudom, mit csinálnék , mert végülis már megcsináltatta amit nem lehet visszacsinálni, de szó nélkül nem hagynám , nagyon el kéne beszélgetni vele. Főleg ,hogy nem tudom majd később milyen területen szeretne dolgozni de látható helyen főleg csuklón sok munkakörben tilos a tetoválás és kizáró ok a felvételnél! Nyílván 16 évesen erre még nem gondol..
2013. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!