Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen járni valakivel? Ti...

14 évesen járni valakivel? Ti engednétek? Korai?

Figyelt kérdés

Én vagyok az anyuka.A lányom 14 éves,július elején tölti a 15-öt,most 8.-os.Kitűnő tanuló,nincsenek vele különösebb problémák,mindig időben itthon van,nagyon sok mindent megbeszélünk,az osztályfőnöke,és a tanárai nagyon dicsérik,nemrég felvételizett,és egy elég erős gimnáziumba szeretne menni,nagy eséllyel fel is veszik.Mint általában a kamaszok,ő is néha eljár-csak délután-mindig tudjuk hol van,kivel,megbízható,és még nem igazán volt,hogy csalódtunk benne.Nagyon vidám,mosolygós lány,sokat nevet.Szeret sportolni,jó barátnői vannak,és hobbija a babázás,már nem játékbabákkal,hanem élő kisbabákkal.A húgával /11/ is nagyon sokat foglalkozik.


Összejött egy fiúval,aki 15 éves,én konkrétan nem ismerem a fiút,de abba a gimnáziumba jár,ahová én is jártam még régen,ezért utánaérdeklődtem ennek a fiúnak egy kicsit.A tanárai azt mondták rendes,és már látták a lányommal,és szerintük szereti a lányomat.Helyes srác-képről már én is láttam-,tanulásban nem tündököl,de vannak kiemelkedő pontjai,nagyon jó a nyelvérzéke,angolul anyanyelvi szinten beszél,és most spanyolt tanul,amivel nagyon jól halad,meg szereti a földrajzot.


A lányom azt mondta bemutatja.


A járás annyiból állna,hogy kézen fogva sétálnak,csók,puszi,moziba mennek,nálunk vannak,TV-t néznek,beszélgetnek,zenét hallgatnak.Jól ismerem a lányomat nem adja be könnyen a derekát,és együtt alvásról nincs szó.


Engedjem neki?


2013. febr. 1. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta SZJG (Szent Johanna gimi....egy könyv. :) )

Amúgy szerintem engedd, ez egy elég normális kapcsolatnak bizonyul, ahogy leírtad! :)


16L (hasonlítok a lányodra, tehát nekem elhiheted..:) )

2013. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engedd meg neki,nehogy később megbánjad :) csók puszi mozi belefér, ez egy nagyon jó kis kapcsolat lesz :D

Kitudja, lehet , hogy 10 év múlva ő lesz az unokáid apja :)

2013. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis kézfogás,mozi,szájra puszi max csók,együtt tanulás,simán belefér 14-15 évesen,ha értelmes lány és jól nevelted,nem fog többet akar ilyen fiatalon.
2013. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az előttem szólókkal, csakannyit tennék hozzá, hogy én is kb ilyen kaliberű lány voltam, és 14 évesen lett jártam először komolyabban fiúval
2013. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 14 évesen volt először barátom.

Amúgy ennyi volt a kapcsoltunk: kézenfogás, csók, pizzázás, filmnézés. :) S eszembe sem jutott tovább menni...


Ha a lányod normális (ahogy írtad, az), akkor ne lesz gond.

14 évesen még nem nagy, de már nem aprócska. Ilyenkor már "járogatnak" a tinik.

2013. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy engedném! Amiket leírtál, nem korai egyáltalán.
2013. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Enis 15 eves vagyok es van baratom.Hidd el nekem, hogy engem is ugy tanitottak a szuleim, hogy jobban nemis lehetne.Szinte a csaladom minden no tagjaval megbeszeltuk a szex dolgokat, foleg anyuval s hogy nem szabad.En nem akarlal megijeszteni, de en pettingeltem a baratommal 5 ho utan.Tobbet nem tennel, de ennyit igen es nem banom.Enis jol tanulok,megbizhato barataim vannak, a baratomat ismerem mar 8 eve es regebb is szerettuk egymast titokban, sot jartunk is.Egyszoval nagyon szeressuk egymast.Hidd el nekem, h minden tini egyforma az ilyen dologban, es ha o is ugy erez ..megfogja tenni.Szerintem hagyd neki, hogy jaranak merg ha nem engeded titokban fogja tenni, ugu h mindenki fog tudni ŕola csak te nem.(tapasztalat)

Remelem segithettem.Amugy a baratom egy evel nagyobb nalam.

Bocs, hogy nincs ekezet de telefonrol irok.

Udv:egy kamasz lany.:)

2013. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán megengedheted neki. Én is úgy jöttem össze annak idején egy lánnyal, hogy ő 14 volt, én meg 15. Osztálytársak voltunk általánosban, utáltuk egymást, aztán ahogy elballagtunk, összejöttünk. Pizzázás, mozizás, kézenfogva (esetleg átkarolva) sétálás, kirándulás, puszi - akkoriban mi is ezt csináltuk.

Lassacskán 7 éve, hogy ő a párom, és senkinek semmiért nem adnám oda, mert imádom.

21F

2013. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Ez azért nekem egy kicsit sok, hogy utánajártál a srácnak tanároknál stb... fura.

22

2014. febr. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Persze!:Ddd a mai vilagban mar 12 evesen is jarnakxd
2015. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!