Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a lányotoknak,...

Bratilla kérdése:

Engednétek a lányotoknak, hogy egy volt tanárával járjon?

Figyelt kérdés
15 év a korkülönbség.
2012. dec. 16. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés,hogy lányodnál mennyire van még beleszólásod ebbe-mennyi idős.Mert ha már "felnőtt" (18-19 éves),túl sok beleszólásod nem lesz.

Alapvetően viszont én nem örülnék neki.

2012. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a korukat kifelejtettem. A lányom 19 éves, a férfi pedig 34. Tudom, hogy nem tilthatom meg neki, de nagyon nem örülök ennek a kapcsolatnak. A férjem pedig még nem is tudja, ő nagyon dühös lesz, nem is tudom, hogy kellene elmondanom neki.
2012. dec. 16. 11:16
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

19 évesen nem hinném, hogy engedélyt kell kérnie. Igen, engedném amúgy, mert simán lehet belőle nagyon jó kapcsolat is. Ha meg nem megy, legalább hamar kiderül.

Azért az a 15 éve még nem egy olyan hűdevészes sztem.

2012. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Ha eddig nem hatott rá a nevelés, most már mit akar az ember?
2012. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó!Ez nagyban nem nevelés kérdése,ne légy már ilyen korlátolt!A szerelem megesik csak úgy az emberrel,korra való tekintet nélkül.Ehhez a nevelésnek az ég világon semmi köze!

1. voltam.

2012. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

"Utolsó!Ez nagyban nem nevelés kérdése,ne légy már ilyen korlátolt!A szerelem megesik csak úgy az emberrel,korra való tekintet nélkül.Ehhez a nevelésnek az ég világon semmi köze! "


- Olvasd már újra a válaszom, Te korlátolt. Éppen a válaszoló nevelné még mindig a lányát ilyen téren, pedig ebben a korban már hülyén vesz ki magát, ha szülőként bele akarunk szólni a dolgokna, ahogy arra felhívtam a figyelmet.

Még azt se írtam, hogy neveletlenség okozná az ilyen eseteket.

2012. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tehetsz, egyszer leültetitek az asztalhoz, elmondjátok a véleményeteket (egyszer! és nem minden nap!!), nem tetszéseteket, majd biztosítjátok, hogy ha az ördöggel áll össze, akkor is szeretitek, támogatjátok, mert a ti lányotok.

Így marad a jó kapcsolat, és esetleg egy-két kedves szóval, észrevétlenül tudjátok majd befolyásolni.


Amúgy meg egy tanárral jár, nem egy drogos bűnözővel.

Én engedném.

Nekem mindig utálták a pasijaimat, pedig ők sem voltak az alsó társadalmi rétegből valók, sőt!!.

És nagyon megromlott a szüleimmel e miatt a kapcsolatunk.

És ebben a korban nem vészes már a 15 év.

Szeresd a lányod, és legyél a támasza. Ki tudja, lehet csak egy fél évig tart majd a nagy románc. :)

2012. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy már. A tanár pedig nem egyenő a bűnözővel.
2012. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátnõm hozzáment a volt gimis tesitenárjához :)

Csodaszép 2 gyerekük van!Nagyon szép család.12évvel idősebb a férj,de egyáltalán nem látszik.

2012. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

bár nem a tanárom volt, de hasonló szituba kerültem én is. apukám egyik kollégája felfigyelt rám, randit kért tőlem. nekem is tetszett a "fiú" ( ő 33 volt, én 19). elmondtam anyukámnak, hogy találkozni szeretnék vele, bár nem az engedélyét kértem, csak a véleményét. Ő azt mondta, csak megd.gni akar, és félt a csalódástól, meg hogy milyen hírem lesz így, stb. ennek 3 éve már, azóta is együtt vagyunk, első babánkat várjuk.

nálunk jól sült el a dolog. azért egy felnőtt férfinak már kicsit más elképzelései vannak a kapcsolatokról, mint egy 10-20 éves srácnak... legalábbis jó esetben.

tiltani szerintem nem fogod tudni, max beszélgess el vele arról, hogy mi lesz, ha szakítanak, hogy fognak egymáshoz állni utána, stb. bár ha szerelmes, akkor egyik fülén be a másikon ki... remélem azért szerencsével jártok.

2012. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!